Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Lock


*bandam*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, Peter_Gryfter napisał:

image.png.73dff5cd848757494f2c0927158a5f2a.png   --->   image.png.51c57ef067e1cfe9174ce84cc2c5f8a7.png    

 

 

 

30 minut temu, F.Arsik.YY napisał:

Alpha to mieszanka dodga stealtha z mitsubishi 3000gt

ale jednak bardziej dodge stealth

 

26 minut temu, Shugi napisał:

Dżapońska Alpha super sprawa

Tak wiem znawcy, że Alpha to stealth ale jednak w jakimś tam stopniu przypomina 3000gt

No i ogólnie podoba mi się to auto dlatego dopisałem

Edytowane przez *bandam*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modyfikacje pojazdu: spoiler (1158), wlot -dach (1068), atrapa nitro (1008), felgi (1082), wydech (1066), tylny zderzak (1161), moduł UP1, moduł UP3, tablica rejestracyjna (SUPERKAA), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB

 

jester 1.8 zwykły 442k do niego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, *bandam* napisał:
1 minutę temu, PREZES_1337 napisał:

Modyfikacje pojazdu: spoiler (1158), wlot -dach (1068), atrapa nitro (1008), felgi (1082), wydech (1066), tylny zderzak (1161), moduł UP1, moduł UP3, tablica rejestracyjna (SUPERKAA), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB

 

jester 1.8 zwykły 442k do niego 

Dodatki nie interesują mnie auta na lampach, dobrze by było żeby wóz miał ft mechaniczne 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin