Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4life News - Wywiad z MFifa


PLojTEk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

vwPE3Le.png

Witajcie drodzy forumowicze, dziś przeprowadziłem wywiad z liderem biznesu Buildings4you @MFifa! Nie przedłużając, zapraszam do zapoznania się z wywiadem.

Nb3v21a.png

mta-screen_2020-07-13_11-20-09.png

Nb3v21a.png

P - PLojTEk

M - MFifa

P: Witam, z tej strony Młodszy Redaktor PLojTEk z redakcji 4life News się kłania, mógłby udzielić Pan wywiadu?

M: Uszanowanie, jak najbardziej.

P: Dobrze, a zatem przejdźmy do pierwszego pytania. Co możesz o sobie opowiedzieć?

M: Mam na imię Filip i mam 16 lat. Pochodzę z małego miasta w województwie podkarpackim, 20km od polsko-słowackiej granicy. We wrześniu udaje się do 2 klasy Liceum Ogólnokształcącego, profil z rozszerzoną biologią, chemią i matematyką, popularnie zwany bio-chem. Na co dzień jestem spokojnym i pomocnych chłopakiem. W wolnym czasie jeżdżę na rowerze, pływam bądź też gram. Moją pasją są samoloty - większe modele, a nie Cesny; motoryzacja - ogólnie pojęta; oraz anatomia.

P: Jakie jest Twoje Hobby?

M: Lubię pojeździć na rowerze, czy też popływać. W wolnym czasie gram również w gry tj. MTA, FS19, ETS2, BS18, Flashing Lights.

P: Jak trafiłeś na serwer 4life?

M: Na serwer trafiłem przypadkowo. Pamiętam, że były to ferie zimowe w 2018 (chyba były w lutym, ale nie jestem pewien) i na dworze było strasznie nie miło. Padał deszcz ze śniegiem, a temperatura oscylowała na poziomie -10°C. Nie mieliśmy co robić, to graliśmy. Zaczynając od Farminga 17, gdy graliśmy w FS'a kolega zaproponował mi, abym pobrał MTA, zgodziłem się i jestem tutaj do dziś z ponad 1000h na koncie.

P: Jaki posiadasz majątek na serwerze?

M: Jak na mój staż, spędzone ponad 1000h na serwerze, jest on niewielki. Myślę, że będzie on oscylować w okolicach miliona. Tutaj też pragnę zaznaczyć, że pieniądze to nie wszystko - dla mnie liczy się fun, jaki sprawia mi gra.

P: Skąd pomysł na nick "MFifa"?

M: Geneza tego nicku sięga do czasów Minecrafta. Na początku "M" miało oznaczać Minecraft, w późniejszym czasie oznaczało to "majster" i tak zostało. Natomiast "Fifa" byłe moje osiedlowe przezwisko.

P: Jesteś liderem biznesu Buildings4you, czym biznes się zajmuje?

M: Biznes, który prowadzę, zajmuje się wszystkimi działaniami z nieruchomościami. Usługi przez nas oferowane to: skup, sprzedaż, wynajem, wynajem nieruchomości będącej jego własnością, sprzedaż nieruchomości będącej jego własnością oraz kupno nieruchomości na jego polecenie. Zamówienie można złożyć na naszym subforum, w temacie zamówienia, a ofertę przeglądać w temacie oferta.

P: Jaka atmosfera tam panuje?

M: Staram się robić rodzinną i luźną atmosferę, wykorzystuję do tego wszystkie prawa przewidziane w regulaminie. Uważam, że budowanie toksycznej atmosfery nie ma sensu, ponieważ pracownicy mogą jej nie wytrzymać lub im się nie spodoba, co spowoduje nagły spadek liczebności biznesu. Moim zdaniem atmosfera jest przyjazna.

P: Czy można powiedzieć, że biznes jest dla każdego?

M: Jeśli ktoś lubi handlować domkami, to powinien do nas napisać. Jeśli ktoś nie umie tego robić, to już niestety jest problem, ponieważ udostępniony mu materiał szkoleniowy oraz wykłady mogą nie wystarczyć. Czy biznes jest dla każdego? Uważam, że tak. Warto spróbować czegoś nowego.

P: Należysz do frakcji SAPD, co możesz o niej powiedzieć?

M: Jest to umundurowana i uzbrojona jednostka działająca w stanie San Andreas. Zajmujemy się pilnowaniem porządku na ulicach stanu oraz zabezpieczaniem miejsc wypadków, a dzięki specjalnym uprawnieniom możemy dokonywać m.in. pozbawień wolności czy też korzystać ze środków przymusu bezpośredniego.

P: Jaka panuje we frakcji atmosfera?

M: Spoglądając przez pryzmat czasu oraz mojego doświadczenia we frakcjach stwierdzam, że atmosfera panująca w Police Department jest najlepsza, z jaką się spotkałem. Ja nie mogę jej nic zarzucić.

P: W jakich frakcjach byłeś w przeszłości?

M: Dwukrotnie w Transport of San Andreas. Rok temu byłem również w SAPD, ale sytuacja, w której obecnie się znajdowałem, nie pozwoliła mi na zdanie egzaminu Police Academy.

P: Nasz wywiad dobiega końca, chciałbyś jeszcze kogoś pozdrowić?

M: Tak, chcę pozdrowić całą frakcję SAPD, chłopaków z Buildings4you oraz @KAMIL720, @RIPSONx, @Emiljusz, @L4MP3K, @PerkuleZ. oraz @XQward.

Nb3v21a.png

Dla Redakcji 4life News wykonał Młodszy Redaktor @PLojTEk

 

Edytowane przez PLojTEk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin