Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Alaneczek, xWolfQ, japkooo.


flvgx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: xWolfQ, Alaneczek, japkooo
    Data i godzina zdarzenia: 14.07.2020
    Pełen opis sytuacji: No wywoziłem se węgiel przez most, ale zobaczyłem SAPD, więc stwierdziłem, że wycofam i pojadę na około. Panowie kazali mi stac, zebym nie jechał dalej, bo zaczną pościg, no to wróciłem. Podałem dokumenty, no i alaneczek sprawdzał mnie w MDT. Posiadałem 4 wpisy i nagle Alaneczek kazał mi wysiąść z pojazdu. Ja z nim rozmawiałem i nagle dostałem network trouble, po prostu wywaliło mi internet, mam na to dowód. Jak wbiłem na serwer to od razu napisałem do alaneczek, ze wywalilo mi neta. Dowiedzialem sie ze wsadzą mnie do więzienia przez PID, co jest po prostu, że tak powiem UŁATWIENIEM PRACY SAPD.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście:

DOWOD ZE MNIE WYWALIŁO

Q4p1hVu.png

ROBILEM SS KIEDY MIALEM NT, ALE ZROBIŁ SIE PO WYWALNIU. MOZNA SPRAWDZIC LOGI, ZE MNIE WYWALIŁO, NIE WYSZEDŁEM SAM Z SERWERA JAK TWIERDZI XWOLFQ.


    Ja, Filip_* zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Police Officer II xWolfQ 

4 minuty temu, Filip_* napisał:

No wywoziłem se węgiel przez most, ale zobaczyłem SAPD, więc stwierdziłem, że wycofam i pojadę na około. Panowie kazali mi stac, zebym nie jechał dalej, bo zaczną pościg, no to wróciłem.

Zacznijmy od tego, że na początku jechałeś pod prąd. Więc kazaliśmy zjechać ci na poprawny pas. Ty stwierdziłeś, że jednak nie i chcesz zawrócić.(przejechałeś już most 2 razy). Nie zgodziliśmy się na to i przystąpiliśmy do zatrzymania, podczas zatrzymania okazałeś dokumenty a potem gdy kazaliśmy Ci wysiąść wyszedłeś. Nie jesteśmy w stanie zweryfikować, czy jest to wina internetu, czy specjalnego reconnecta. Mieliśmy już twoje dokumenty więc postanowiliśmy wsadzić się do więzienia za 3 wpisy(każdy po 30 minut) oraz kwote mandatu za przekroczenie maksymalnej masy pojazdu (3000 PLN = 30 minut) co daje nam 120 minut. 

Rozumiem, że IRL też byłbyś w stanie wyjść z życia i po chwili się zalogować? 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator RCON

Uszanowanie, Detective II japkooo. 

Witam, z naszej perspektywy to wyglądało tak:

1. Wiedziałeś, że masz wpis;

2. Wiedziałeś, że masz więcej węgla, niż możesz;

3. Widziałeś, że będziesz musiał iść do więzienia.

Co potem? Potem nagle zniknąłeś. Mogę zarządowi przesłać film z zatrzymania, gdy widać, że parę sekund po tym, jak nakazaliśmy Ci wysiąść z pojazdu, Ty wyszedłeś z serwera. Podęliśmy decyzję, żeby wsadzić Cię przez PID z powodu celowego logout'a w celu uniknięcia kary więzienia. Tyle ode mnie, nie ma wg mnie naszej winy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, xWolfQ napisał:

Zacznijmy od tego, że na początku jechałeś pod prąd.

No jechałem, bo zobaczyłem, ze stoi jakis sultan i blokuje przejazd, pojechałem wtedy za TAXI, która również jechała pod prąd, ponieważ zobaczyła SULTANA, który blokuje przejazd :DDDD

2 minuty temu, xWolfQ napisał:

Ty stwierdziłeś, że jednak nie i chcesz zawrócić.

Tak, chciałem zawrócić, ale już poszły GROŹBY od japkoo, ze zrobicie pościg, oraz dostane prawko za PDCP, gdzie za to są kicki :DDDD

3 minuty temu, xWolfQ napisał:

a potem gdy kazaliśmy Ci wysiąść wyszedłeś.

No ta, wyszedłem. W cale nie ma ss'a, na którym widać napis: ROZŁĄCZONO. :DDDD

4 minuty temu, xWolfQ napisał:

Nie jesteśmy w stanie zweryfikować, czy jest to wina internetu, czy specjalnego reconnecta.

Jakby był to reconnect, to bym od razu wchodził na serwer, nie byłoby komunikatu: ROZŁĄCZONO

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z tej strony Police Officer I, Alaneczek.

Zacznijmy od tego, że podczas samego zatrzymania sprawiałeś nam problem co do kontroli oraz w stosunku do nas zachowałeś się arogancko. "O to ja sobie zawrócę" Coś w tym stylu i nie powiesz, że tak nie było.
Następnie przeszliśmy do tzw "kontroli" oraz podałeś nam swoje dokumenty, więc postanowiliśmy sprawdzić czy masz wpisy. Miałeś aż 3 wpisy, czyli 3x 30 minut = 90, tak? Także nie zabrakło mandatu, który przy twoim mnożniku wynosił 3000PLN, czyli 30 minut tak jak wspomniał wyżej @xWolfQ
Później chcieliśmy ciebie grzecznie wyprosić z pojazdu w celu przewozu na komisariat, kiedy przypadkiem wyrzuciło z ciebie z serwera. 
Po całym zajściu postanowiliśmy ciebie wrzucić do więzienia przez PID, tak w ogóle i tak byś poszedł do więzienia, więc to nic nie zmienia. 
Jeszcze pragnę dorzucić, że były do nas jakieś groźby, myślę, że można to tak nazwać.
SS: hAiLmDl.png

Mam nadzieję, że wszystko wytłumaczyłem oraz czekamy na werdykt zarządu oraz nie mam nic do dodania, ponieważ wszystko napisali koledzy wyżej.

Z poważaniem, Alaneczek.

Edytowane przez Alaneczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alaneczek napisał:

Witam, z tej strony Police Officer I, Alaneczek.

Zacznijmy od tego, że podczas samego zatrzymania sprawiałeś nam problem co do kontroli oraz w stosunku do nas zachowałeś się arogancko. "O to ja sobie zawrócę" Coś w tym stylu i nie powiesz, że tak nie było.
Następnie przeszliśmy do tzw "kontroli" oraz podałeś nam swoje dokumenty, więc postanowiliśmy sprawdzić czy masz wpisy. Miałeś aż 3 wpisy, czyli 3x 30 minut = 90, tak? Także nie zabrakło mandatu, który przy twoim mnożniku wynosił 3000PLN, czyli 30 minut tak jak wspomniał wyżej @xWolfQ
Później chcieliśmy ciebie grzecznie wyprosić z pojazdu w celu przewozu na komisariat, kiedy przypadkiem wyrzuciło z ciebie z serwera. 
Po całym zajściu postanowiliśmy ciebie wrzucić do więzienia przez PID, tak w ogóle i tak byś poszedł do więzienia, więc to nic nie zmienia. 
Jeszcze pragnę dorzucić, że były do nas jakieś groźby, myślę, że można to tak nazwać.
SS: hAiLmDl.png

Mam nadzieję, że wszystko wytłumaczyłem oraz czekamy na werdykt zarządu.

Z poważaniem, Alaneczek.

z poważaniem Filip_*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alaneczek napisał:

tak w ogóle i tak byś poszedł do więzienia, więc to nic nie zmienia. 

W jaki sposób? Jakbym chciał, to bym wam uciekał tą ciężarówką, kolega by po mnie podjechał i bym sobie uciekł. Jakbym uciekł, to też byście sobie ułatwili i wsadzili przez PID?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin