Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Czyżby wielkie pożegnanie?


Frixo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

UbCOCAR.png

Hmm... Co by tutaj...

Chciałbym się pożegnać - nie nie Damianku - nie jest to z powodu bana :*.

Głównym powodem jest to, iż na serwerze przeszedłem wszystko - to co zrobiłem, już mam.

Mój majątek na tym serwerze jest już wystarczający - i zadowalający mnie. Na serwerze, byłem prawie we wszystkich frakcjach, DES, TSA, SAMD, ale nie mogłem znaleźć swojego miejsca, by być na stałe, i cieszyć się serwerem - niestety nie udało mi się to.

Napisałem 3 skargi, wiele pochwał - ale co z tego skoro to jest tylko gra !? Mam spiny z niektórymi administratorami - ale na co to komu? Nie jestem osobom która przysłowiowo "liże du**ę" - to dlatego!? Nie wiem.

Powodem głównym, przez co odchodzę z tego serwera, myślę że na stałe, jest to że... Nie ma co do roboty - tyle obiecywania, itd. na nic - strefa dm, brak. dorobić kluczyki do auta, brak. Stworzenie własnej organizacji, brak. Tak wiele chciałem tu zrobić - ale nie mogłem. Odchodzę - ponieważ nie ma co tutaj już robić - odwalać, nie kolejne 36 prawko nie zrobi mi nic kompletnie.

Także, żegnam się z wami - wasz Frytka, Rip in peperonies ogólnie... Ci co mnie mają na tym "fejsie" to niech mają. Przynajmniej będą mieli ze mną kontakt :*. Wszystkich za********h - loffki dla was <3. A tych co są przyjaciółmi, a za plecami obrabiają du**ę - "Ch** warci jesteście"~Stonoga.

To tyle.

Pozdrawiam.

===

RCON

===

ZbyK - Super RCon, screeny z mojego unikatowego buffala mam, także wspomnienia będą. Prowadź serwer dalej - i rób częściej aktualizacje ! :P.

NeX - Oj NeXu, tyle co ja na filmikach usłyszałem, to tyle co było słychać, jak już zapowiadasz coś - to zrób to też na serwer! Prowadź serwer dalej!

XQward - Tobiaszku ty mój. Tyle cośmy odwalili to odwalilimy, dziękuje za to że przynajmniej jako z jedenym z RConów dało się porozmawiać, i pośmiać trochę. Wgrywaj bazy, itd. bo bardzo dobrze zarządzasz serwerem! Kiedyś może za PSC mi coś dasz :D ((joke :P))

RodowitY - Mało ogólnie się znaliśmy - jedną akcyjkę RP zrobiliśmy, to tyle - dobrze zrobiłeś forum ze strefy graficznej - bardzo ładnie to odwaliłeś :).

OxygenY - Pamiętam Cię - mało. Chwilę porozmawialiśmy, jak robiłeś TS'a. Ogólnie - prowadź dalej, może coś Ci się uda z tego zrobić ! :)

===

ADMINI

===

Zebra - Oj... Z tobą było kiedyś spoko - dało się porozmawiać, normalnie, TSA itd. Teraz, nie wiem co się z tobą dzieje :/.

Kasia105 - Oj kasik, graj sobie dalej w węże, i prowadź najzajebistszą ekipę na serwerze - ekipę TSA!

BlondiCej aka Grześ - Mój fisiu ty fisiu <3. Loffki dla Ciebie, jesteś i będziesz najlepszym adminstratorem - i mapperem, obyś dostał awans Na RCon'a. Loffki mój Cjcjcj!

Lukasz1993 - Ukaszku ty! Więcej filmików nagrywaj. I ogólnie bądź dobrym administratorem!

Damian. - Uważałem Cię za dobrego administratora... Wyszło jak wyszło.

Limitless - Tak samo jak z Damian.

Borkokoś - A żebyś skilla w lolu miał gangosie ty!

Bolek105 - Więcej bolek rób map - dobry mapper, rób też więcej rzeczy "By Bolek", mam nadzieję że domek który Ci dałem będzie Ci służył, i abyś lidera we frakcji nie stracił przenigdy!

Norbi1478 - "Po pościgu obiecuję Ci że zabiorę tobie prawko", pamiętam to <3. Więcej odwalaj - karaj za 0 RP i wgl. cejotku, powodzenia w SAPD ! :).

Szender - Łendi szendi błendi hłehłe, **cheetah obrócony** -Szender rp! **Wyjście z auta** -/me obraca pojazd, i tyle XD. Dzięki za wszystkie pościgi razem, mam nadzieję że kiedyś może mi się uda dojść do SPSA, a potem może do SAPD  :D.

Grzengol - Pogadaliśmy trochę - szkolenia SAMD, grałeś w CS'a. Zapamiętam Cię jako dobrego zarządce frakcją. Było śmiesznie jak z tobą rozmawiałem :D.

Geloo - Dzięki za skina człowieniu! :D. Gadaliśmy w DES, tyle Cię pamiętam, ale ogólnie pozytywnie wspominam :).

Rafaello97PL - Rudy, abyś był dalej Rudy, i żeby nikt Cię nie podrabiał. Mieliśmy lekką "spinę" raz, ale czasem potrafisz byś smieszny, śpiewaj dalej na mumble :v.

Nalshee - Mało pamiętam - ale życzę Ci jak najlepiej :).

uBitek - Oooo Cię Panie, ile myśmy grali w Carbala, z twoją ekipą, miło wspominam te czasy - bardzo bekowo było - mało co się nie udwałiłem :D. Pozdrówki szczególne dla Ciebie.

BarteckY - Szczerze, zapomniałem jakie akcje odwalałeś, teraz sobię nie przypomnę zapewne, bo jest 1:49 :D. Miło wspominam!

===

SUPPORT

===

HEROSEK - Jeszcze raz przepraszam Cię za to wyzwisko - nie chciałem tego napisać, ogólnie życzę jak najlepiej, abyś w SAPD miał zarząd, i w ogóle!

amj - Amjociku ty! Pamiętam te dawne "dasz frixa?" w TSA, szkoda że mnie łapałeś na służbie :(.

Answer - Powodzenia w DES, i prowadź więcej nowych, i ciekawych eventów na serwerze!

BlobsoN*- Blobik, dziwie się że tobie te SAPT'y się nie nudzą, bardzo przyjemnie się rozmawia z tobą, na ogól życzę abyś nie zszedł z zastępny szefa w SAPT!

Crashu - Nie pamiętam zbytnio, przyjemnie się rozmawiało z tobą podczas eventu - nie jesteś osobą która krzyczy czy cokolwiek - rób tak dalej - a może awans dostaniesz :).

D@r3k - Darke, a żebyś w tych saptach gonił gagatków gorszych ode mnie :D!

DeltaRon - Awans na rcona życzę, i żebyś więcej zajebiaszczych podmianek robił - ta blista mi się bardzo podoba! 

Hoopak - Szkoda że raz mnie nie upnąłeś, i że bana dostałem. Ale luzik arbuzik - wykonuj swoją robotę dalej!

Kalahim - Kaluś, prowadź prowokatorów i nie doprowadź do upadku, jedna z lepszych organizacji! Abyś supporta nie stracił człowieniu!

KubsoneG - Ja dalej czekam na odcinek z N4G! :D. Miłego prowadzenia FBI, i życzę aby ktoś wykonał Ci lepszą bazę, bo tą co zrobiliśmy to taka 2/10 dla mnie :D.

Nukill - Nukilke, a szkoda gadać na prawdę, mój ty psiapsiu ty, dlaczemu mi prawka dałeś ;(. Do TSA, i na służbę i nie odchodź z niej! 

Maddie - Psiapsiu 2, wykonuj swoją pracę na 100%, bo robisz to dobrze - zadbałaś o to, abym mniej odwalał na serwerze((chociaż i tak to robiłem :D)). Awans pewnie dostaniesz, i łaź w tym skinie dalej bo taki śmieszny trochę dla mnie jest :P.

Parmezan - Ostatnio mało Cię widziałem czy to w SAPT, czy ogólnie na serwerze, szkoda że mi dałeś bez podstawnego mute, ale dobrze Ci wychodzi ogólnie na serwerze wszystko! 

Piertek - Pierdotku ty mój! Kup sobię nowy komputer, i miej te więcej niż 30 FPS proszę Cię, pierdotku mój. Loffki szczególne!

Propa - Propka ty to jesteś jednak, puszczaj więcej muzyk na publikach, śmiesznych przede wszystkim i ogólnie abyś nigdy się nie zmienił!

Snoop - Snup dog, snup dog! Prowadź radio dalej, bądź bekowy dalej! Tylko nie zabieraj mi dalej prawek za taran sfeperów :(.

SP. - Zapamiętam to jak żeś mnie prawko zabrał jak kosiłem koło DES'ów :D!

TheTomson - TheTomaszu, mój tomaszku ty! Dobry były liderze TSA, loffki! "Co detomson co detomson" Zapamiętam to! :D.

VeeTQeev - ogólnie nie znam, ale powodzenia w supporterowaniu :D.

Volff -  Wilczku, powodzenia w SAMD, i abyś dobrze supportował na tym serwerku :D.

M-I-R-I-N-D-A - kup sobię więcej uranusów, i odwalaj więcej ze mną i z kimkolwiek innym <3 

===

GRACZE

===

LoxeS - Najstarszy z moich funfli, fjuciorku ty mój - moja taxówko - zawsze będziesz kurcze najlepszą taxówką - awans w TSA, na zastępce Ci się należy! Egzaminuj dalej, bądź najlepszą taxówką!

Krupnik200 - "-Chłopaki. -Co? -Idę walnąć emotkę -Jaką? -Wale" XDDD. Krupniok obyś walił dalej emotki wszędzie gdzie się da, niech 999999 FPS zostanie z tobą, i nagrywaj ucieczki na youtube, bo idzie Ci dobrze to uciekanie :D.

BarteQ aka Pazy - Pazy, obyś miał 9999 FPS co krupnik, i goń wszystkich i wszystko co się da, i w ogóle uważałem Cię za sztywniaka, ale jesteś na prawdę za******y! "Frixo, a gdzie . ?" XD

Enoomke <3 - Enomke, loffki loffki cjcjcj <3 <3. Mój ziomku ty Loffki dla Ciebie, najlepsza osobo jaką kiedykolwiek poznałem przez gre! <3

Synthetic - Awanse wszędzie TSA, SAPD, DES, SAMD, <3 cjcj będzie mi Cię brakowało, i tego pisania: "Frixo cjcjcjcj" <3

Kruku - TSA TSA! Bociek pożyczki to jest to! Pozdrówki dla Ciebie Mann!! :D

Delik - Oj deliś, było dużo - ale jednak mało! Graj w tego CS'ka czy tam LOL'ka :D.

Rockus - Rakuś ty <3 Loooofffki dla Ciebie, i dla twojego przyszłego (( wiesz czego )). Niech Ci się wiedzie z twoją laską, i graj dalej w lola, może skilla kiedyś nabierzesz <3.

JaneG - Dostań pod choinkę w ogóle kompa za 99999 PLN'ów :D. Udzielaj dalej pomocy, i w ogóle dawaj przykład innym :P.

Bandito - niestety, teraz nie będę mógł ogłaszać że kupisz premkę ;(. Świetny chłop z Ciebie :P.

Davlo - Kiedyś byłeś spoko - dało się pogadać, niestety piszesz skargę na swoich - odkąd doszedłeś do SAPD, zmieniłeś się...

iWunter aka Wanted - Abyś wrócił na range, i robił co do Ciebie należy - graj z rakusiem w lola, i nie zmieniaj się <3.

Bartkoxd123 - Nie zmieniaj się - przyjemnie się z tobą gada! Wbijaj do zarządu SAMD - no chyba że już w nim jesteś :D.

Syriusz105 - Syrek, szczerze źle byłem na Ciebie nastawiony, a jednak Ciebie polubiłem - przepraszam za skargę na Ciebie w TSA ;<.

Dominik997 - Domiś, czemu 997? XD Kotku mój, idź do SAPD, czy gdziekolwiek a nie siedzisz w TSA tylko <3

Werki aka WertiPL - Wertuś cobyś nie zszedł na drogę lizu lizu, tylko o to Cię proszę :P :**

Borusetto - To samo co z werkusiem - nie idź na tą drogę - bo źle na tym się wychodzi przeważnie cjcj :*

Krjusz - Krjuszku, czemu już tu nie grasz to ja nie wiem - wbijaj tutaj! Tylko beze mnie Ci będzie chyba nudno ;(. I tak cię loffciam, jako jedynego z TSA <3

Ziomekkox - ziomuś odzywaj się częściej na mumble, bo mało Cię słychać tam :(. Pracuj w TSA dalej, awans dostaniesz wysoki i będziesz się miał czym pochwalić ! :*

CorneS - ucz się mappować, bo kto wie, za niedługo może mapping będzie cenniejszy niż skrypty :P.

Lewanboski - Boski lewanie - sprzedałeś mi mananke, bardzo ją polubiłem, ale sprzedałem, sorki ;(((

Prowokatorziolo - ziolololololol mój ty ziolku ty, śmieszny W CIUL jesteś XDDD obyś w przyszłości mniej klientów miał w TSA, bo co przyjeżdżasz na spawn, to jakiś CJ do Ciebie wsiada XDDD.

Iglos - Igolsiku, weź się nie zmieniaj, jesteś śmiechowy czasami - na supporta, i to raz! :D

GibibibibiibPL - Gibbuś bibbbuś mój kiciaku ty! Wbijaj wiesz gdzie! Będziemy tam ciupać razem <3

Domiicej - DomiśCejuś "Frytka" będę o tobie pamiętaj - tyle co się o tobie dowiedziałem złych rzeczy, ale jednak jesteś spoko ziomkiem :D

ZielonaKobra - kobra zdawaj egzaminy w TSA, i pracuj! Bo potrzeba pracowników cjcjj, nie wracaj do samdów, tylko TSA ! pamiętaj :D.

Vilox - Oj vilox, te twoje zdjęcie na "Wasze zdjęcia z reala" mnie przeraża((Ta kupka XDD)). Fajnie się z tobą gada - jako pracownik TSA. :D

WybojowyDzikuDzik! - Dziku <3 Loffki tylko Ciebie. Pamiętaj o tym!

Michał5505 - Michaś, zrób największą kolekcje waltonów na serwerze! Coby Ci tylko kasy starczyło :D.

MRpompom*_69 - Ty cj numer 1, dlaczemu mi nie dałeś organizacji ;(. Razem w DES, forever mój psiapsi 3 :*

xyz.Yanush - Januszku <3 Loffki dla Ciebie "-Dać Frixa? -Tak -/me Daje Frixa -Dzięki" Zapamiętam to januszku ty mój <3

Remcio007 - Nie sprzedawaj swojego banshee - jak raz w niego przygrzmociłem to ło Cię panie :D.

KryptoN*105 - Kryptuś pyptuś, mam nadzieję że nauczyłeś się dawać zdjęcia do sygnaturki :D.

Bartx - Mam nadzieję że przynajmniej tym postem nie liże Ci "pupy" :D. Prowadź i rób materiały szkoleniowe dalej w SAPD :P.

BartekZRK - Proszę Cię, pisz czasami z ortografią :D. Życzę abyś dostał się kiedyś do zarządu SAPD! :D

Gargameluś - śmelku lelku, przepraszam ze o tobie zapomniałem, pogonimy się kiedyś jeszcze w SAPITI? :(

FaceTQ - FacetuśQu, zabrałeś mi prawko, mój ty facetku, więcej zdjęć z pokoju twojej siostry :D.

sQuQuQuQuQu! - Loffki sQu masz seksi głosik <3

RudyMarek - Rudziu o tobie nigdy nie zapomne <3. Mój ty marny sapciku znawco TS'a, zrób że serwer porządny, jak by co pisz - to Ci pomogę :D.

BigSmokes - Bigu Smokesie, pracuj dalej - życzę Ci awansów!

Czesiowy - Cześ czesiu! Cześ! Pogonił byś mnie więcej razy koooleś :*

Cola - Były atminie - Erysiu mój <3. Pomimo iż dostałeś degrada - mam nadzieję że wrócisz na range mój erysiu ty <3

Coneser - Konserwa, Mop, itd. Nie zapomnę odwalania mojego i twojego, co bawiliśmy się w sapty, ja Cię goniłem, a ty mnie :D.

AreXson - Jak Cię zobaczę rano jak suszysz pod urzędem, to nie wiem co zrobię XDD.

Pepsi* - Oj pepsiusiu, Mało rozmawialiśmy - bo przeważnie na służbie siedziałeś ale i tak jesteś swój ziomek swój ziomek :*

MrCzosnek* - Czesonke, zrób z rudym serwer, bo on se sam rady nie da - i powodzenia w SAPD :D

BAKOMA - Bakuś, kup sobie mikro normalne bo mnie doprowadza do szału :D. SAPD czeka na Ciebie! Ganiaj gagatków i na wysoką rangę zajdź!

hsdf i PumBer - Loffciam was <3. PumBer do SAPD z bratem idź ! Abyś się dostał tego Ci życzę. A hsdf nagrywaj na yt ino!

Scyrix - Skirix, nagrywaj na youtube gonitwy, z każdego odcinka idzie Ci to lepiej. "Do góry skyfrixy, do góry skyfrixy" zostanie na zawszse <3.

Kapi0988 - Kapike, miłych awansów w SAPD :P.

ScarX - Skarix, również jak skirix, nagrywaj na youtube te gonitwy, miałem nadzieję że kiedyś nagrasz moją ucieczkę;(.

achiless90 - Aciprex <3. Kicaku numer 1 ! "Ty frytko ty!", weź wróć do TSA, i pracuj tak jak wcześniej, co z tego że awansów nie dostawałeś - gracze by to zauważyli i napisali do kaśki i coś z tym zrobili acipreksie :*.

AgentG5 - Żebyś binda puszczał przy kolczatkach :D.

Kirge - Kircz, żebyś miał najwięcej prawek zabranych na serwerze, i odwalał dalej swoim cjfallko

Galaxy - prowadź dalej SAMD, tak jak potrafisz :D.

Kasztan* - Skasztaniłeś się mój kasztanku :*. Awanse na wyższę rangi Ci życzę w SAMD! <3.

MasterPL - Master, szkoda że odszedłeś z TSA, ale pracuj dalej w SAMD, bo dobrze robisz, Los VValtons i te sprawy :D.

Krapeq - Krapke Fapke, więcej ruchańska z kim kolwiek i odwalania przy okazji :D.

Fabik - Fabiś <3. Kotku, na czerwiec wbije po perka :D. Nie martw się kiciaku Loffki <3

Grub_Son - Gruby Sonie, małośmy się znamy, ale loffki bardzo, spoko ziomson z Ciebie :*

Kafar_PL - Kafarafarfarfarfar, kup sobie buffka 2.0 i uciekaj SAPD, tak żeby Cię nie złapały przenigdy mój zastępco uciekinierowy ty <3

TheShishaten - Odwalaj dalej mój cj nr 1 :*

Robek - Robke, Rebke, Rebeku ty! Ja Cię pamiętam z Desów, a ty do SAMD'ów poszedłeś. Loffki m8 :*.

Szach - Szachu, prowadź FBI dalej, aby nie upadło nigdy! :)

SiwY - SiwY, graczyk gierczaku ty! SAPD'oski odwalaczu w FBI! Loffki :*

HunterX - Więcej akcji RP hunter :D.

Black - Blacku, spokojnie jesteśmy na fejsie :* Kiedyś się spotkamy na pewno! <3

19lazur08 - Lażurke prowadź dalej prowokatorów, i róbcie więcej eventów ;(.

TheKruzii - KruziiTu KruziiTam - Łysy weno ogarniaj w tych prowokatorach bo nudy były ;(. łysy łysy łysy!!! <3

KNX - KNX, ogarnij się w końcu. I wróć na Supporta. Ogarnij się, swoje zachowanie :). Mimo to, nie było między nami żadnych spin więc proszę :).

MaTTiax - jcjcjcjjc graj tutaj, a nie gdzie indziej <3.

YodaS - Yodasiku mój! :*:*  będzie mi brakowało twojego głosu, odwalania, i w ogóle :*

KubaTGaming - Za te twoje wszystkie zachwycania się że nasz SAPT'y goniły, wspólne odwalania, i rozmowy! :*

Bluestacks - Dzięki tobie wygrałem w przynajmniej jednym konkursie :*

===

KARTOTEKA

===

Bany: 

[3177] Frixo - CBK / ZbyK.
[6295] FrixoTu - Przeszkadzanie w pracy administracji rcon / ZbyK.
[6338] FrixoTu - Odwalanie /hoopak / Bolek..
[6740] FrytaTu - Ciągłe prowokacje. //BMA / Limitless.
----
Zabrane prawa jazdy
[14340] Frixo - jazda na skróty //BMA / Michal5505.
[14489] Frixo - taran / Verki.
[14533] Frixo - Odwalanie / uBitek.
[14686] Frixo - Odwalanie / uBitek.
[14820] Frixo - Jazda pod prad, jazda na skróty /BMA / Kibol1908..
[15123] Frixo - blokowanie + jazda pod prad / Vidson.
[20314] Frixo - Taran / Limitless.
[20789] |TSA|Frixo - Skróty. / Marek..
[20929] |TSA|Frixo - Skoki z mc / .Diabelek..
[21071] Frixo - Odwalanie / Verki_105.
[21276] Frixo - Taran / RemV.
[22273] |TSA|FrixoTu - Taranowanie L / KubsoneG.
[22436] |TSA|FrixoTu - Odwalanie / Verki_105.
[22595] |TSA|FrixoTu - Blokowanie SAPD / Lukos.
[22953] |TSA|FrixoTu - Bugowanie pacholek / Lukos.
[23075] |TSA|FrixoTu - Jazda po postoju TSA + odwalanie / |SAMD|Verki.
[23112] |TSA|FrixoTu - odwalanie trans max / Rutek.
[25619] FrixoTu - Taranowanie / Snoop.
[25755] FrixoTu - Skracanie / Pietrek.
[26442] FrixoTu - JAzda na skróty / BlobsoN*.
[26583] FrixoTu - Celowy taran, odwalanie //bma / Limitless.
[27206] FrixoTu - kosiarka cele priv (garcia trawnik) / SP.
[27216] FrixoTu - Koszenie piasku na MC / Pietrek.
[27242] FrixoTu - odwalanie / DeltaRon.
[27341] FrixoTu - Stanie na środku ulicy / DeltaRon.
[27476] FrixoTu - jazda na skróty / Nukill.
[27670] FrixoTu - Odwalanie / DeltaRon.
[27686] FrixoTu - Jazda pod prąd / Damian..
[27817] FrixoTu - Odwalanie. / Cola*.
[27874] FrixoTu - odwalanie + taranowanie / Maddie.
[28142] FrixoTu - odwalanie + rozwalanie pkt med / Maddie.
[28332] FrixoTu - jazda pod prąd / Nukill.
[28394] FrixoTu - DM pojazdem / Volff.
[28707] FrixoTu - Przewożenie graczy na dachu / Borkosss.
[29073] FrixoTu - Celowe przejechanie gracza, skracanie po trawie, odwalnie na służbie / Damian..
----
Zabrane licencje:
[506] |TSA|FrixoTu - Zamach na autostrade / Lukos.
----
Nałożone kary wyciszenia
[2406] Frixo - "je***y" / Jacka.
[4005] |TSA|Frixo - CBK. / |TSA|Cola*.
[4204] Frixo - prowokacje / KubsoneG.
[4994] FrixoTu - spam / Bolek105.
[5246] FrixoTu - CBK / BlobsoN*.
[5265] FrixoTu - skoro gracz sobie tego nie życzy to nie mów tak do niego //BMA / Parmezan.
[5532] FrixoTu - CBK / BlobsoN*.
[6070] FrixoTu - Mówiłem / DeltaRon.
[6504] FrixoTu - CBK w strone administracji / .::HEROSEK::..
[6505] FrixoTu - Skoro nie jesteś w stanie nikogo szanować, to nie odzywaj się wcale / Volff.
[6822] FrixoTu - słowa + prowokacja / Maddie.
===
ZDJĘCIA
===

http://imgur.com/a/by2BP

PS. Skarg żadnych na nikogo nie odrzucam, nie wstrzymuje czy cokolwiek - wciąż zaglądam na forum :).

Na koniec zapraszam do odsłuchania mojej forever ulubionej piosenki :P

[media=500x500]

[/media]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin