Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Czyżby wielkie pożegnanie?


Frixo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

HaHaHa, uważałem srutututu sam sobie zasłużyłeś na ten los, "Każdy jest kowalem własnego losu" powiem Ci co myślę, takich jak ty jest tu wielu tylko pod słowem "wielu" są osoby które potrafią się ogarnąć i zrozumieć błąd, a nie na siłę kogś dupić, Wiesz za co masz bana? Za prowokowanie ciągle na naszym chacie widziałem przy graczach jak o mnie piszesz "że zaraz kogoś zbanuje jak tam wjedzie, jak coś tam, jak tu coś źle zrobi" Powiem Ci tak twoje zachowanie jest nikomu na tym serwerze nie potrzebne, a pewnie kilka osób to u szczęśliwi że go nie będzie widzieć. 

 

Prawdy nie napiszesz, ale cóż. 

 

Ale w woli wyjasnienia bo widzę spory spam. 

 

Administracja ma prawo naprawiać swój pojazd prywatny, respiony, czy nawet frakcyjny o ile nim kieruje od początku do końca. 

 

Zakaz jest fixania graczom, jedynym wyjątkiem jest czasami jak przypadkiem w kogoś bym wleciał to mu fixnę, ale rzadko nie jestem taki wolę dać nawet to 100PLN za uderzenie w perka i mieć z głowy, niż potem skargi jak od fixo bo sobie fixnąłem pojazd respiony :) 

 

 

Cześć myślę że nie robisz na złość ludziom i nie wrócisz tutaj ;) YOLO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A żeby uszczęśliwić swojego ulubionego administratora, to zostanę. Miłej gry Panie Damianie.

PS. Przypominam, Deltaron także mnie prowokował, pisząc coś w stylu: Dobra bo zaraz skargę dostane za naprawianie pojazdów. Pozdrówki :*.

A do tego prowokowania, to co, takich słów nie mogę używać? Napisałem do gracza żeby tak nie robił bo blablabla.... Czy to jest prowokowanie? Nie. Gdybym był przy tobie i to pisał to już tym bardziej :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A żeby uszczęśliwić swojego ulubionego administratora, to zostanę. Miłej gry Panie Damianie.

PS. Przypominam, Deltaron także mnie prowokował, pisząc coś w stylu: Dobra bo zaraz skargę dostane za naprawianie pojazdów. Pozdrówki :*.

A do tego prowokowania, to co, takich słów nie mogę używać? Napisałem do gracza żeby tak nie robił bo blablabla.... Czy to jest prowokowanie? Nie. Gdybym był przy tobie i to pisał to już tym bardziej :).

 

Uff <3 

 

Lock.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin