Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Sultan 2.0


Soola
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Sultan
ID: 52606
Pojemność silnika: 2.0
Przebieg pojazdu: 8132km (rośnie)
Dodatki: 
spoiler (1139), wlot -dach (1033), stereo, felgi (1080), wydech (1029), przedni zderzak (1170), tylny zderzak (1140), moduł UP1, moduł UP3, niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, baki 35/50, szyby 20, 1 dodatkowy klucz
Cena: ofery
Coś od siebie: Fajne auto do zrobienia FT. Wystawiam poglądowo jeśli będzie zadowalająca mnie cena to może sprzedam.
SS’y:  https://imgur.com/a/C02ZcjE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem totalnie jaka wartość ma sult nie znam się ale zaoferuje ci coś może 60705 za sulta? Jest to ft bez atrapy wykrywacza baku paliwa. Jest to sedan + ma 1 dod kluczyk szyby 20% baki to paliwo - 35 , lpg - 75. Resztę w bazie masz mówię nie znam się  ale zawsze warto zaoferować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RockstareQ:* napisał:

Nie wiem totalnie jaka wartość ma sult nie znam się ale zaoferuje ci coś może 60705 za sulta? Jest to ft bez atrapy wykrywacza baku paliwa. Jest to sedan + ma 1 dod kluczyk szyby 20% baki to paliwo - 35 , lpg - 75. Resztę w bazie masz mówię nie znam się  ale zawsze warto zaoferować :D

Dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin