Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

fóre takom sze wo cje !!!#!@%%^&&*&(*&#$@#!


R0ckstarek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Sentinel
ID: 60705
Pojemność silnika: 1.8
Przebieg pojazdu:ponad 8k
Dodatki: 
stereo, felgi (1077), wydech (1018), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (B1 SKUP), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), radio CB,szyby 20%,baki to paliwo-35,lpg-75, jeśli komuś to pomoże jest to 1.8 ft bez wykrywacza,atrapy,baku paliwa.
Cena: Nie ma
Coś od siebie: Chejka. Więc tak ten sentinel jest ze mną od 15 czerwca więc już powyżej miesiąca jest w moim posiadaniu.,Wygrałem nim wiele g1 a jak nie wygrałem to przynajmniej 3 miejsce na g1 zajmował. Auto to jest idealne pod mój styl jazdy i moją wygodę LECZ... Od 4 miesięcy służe usługą szybkiej , wygodnej podwózki za darmo . I jak wiemy Sentinel nie powala jeśli chodzi o vmax. Poszukuje jakiegoś auta najlepiej 2 osobówki który jest po prostu szybszyy typu vmax 210 bo jak wiemy szybkośc też zalicza sie do wygody. Najlepiej jakiś cheetach nie ważne jaki lub coś innnego tego typu. Jestem w stanie dopłacić nawet 50k na raty. Nie zaliczam aut electric bo są to złomy poprostu. Oferujcie co macie niżej. Jak coś o zmianach będę informował na bieżąco
SS’y: to są ssy włożyłem w nie troche czasu oraz mój komputer puakał jak sesje robiłem sentinelka https://imgur.com/a/gHvuwpt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin