Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Supportem Orbi


ziomtrio1076
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

vwPE3Le.png

Cześć, z tej strony Starszy Redaktor ziomtrio, a dzisiaj przychodzę do was z wywiadem z Supportem serwera @Orbi.. Zapraszam do czytania!

 0rv2c1J.png

u4i0WJR.jpg

 0rv2c1J.png

ziomtrio: Cześć @Orbi., chciałbyś udzielić mi odpowiedzi na parę pytań?
Orbi: Oczywiście.


ziomtrio: Świetnie! Opowiesz nam coś o sobie na początek?
Orbi: Na serwerze ukryty jestem pod nickiem Orbi., lecz w rzeczywistości mam na imię Kacper i na chwilę obecną mam 16 lat. Uczęszczam do technikum o profilu Informatycznym, a interesuję się motoryzacją oraz informatyką. Jestem osobą bezkonfliktową oraz przyjacielską.


ziomtrio: Miło cię poznać. Grasz może w coś jeszcze oprócz GTA SA?
Orbi: Jeżeli chodzi o inne gry, to jest to przeważnie CS:GO, PUBG oraz Euro Truck Simulator 2. Czasami zdarzy mi się zagrać też w Minecrafta.


ziomtrio: Jaki posiadasz na ten czas majątek?
Orbi: Na ten moment posiadam majątek wynoszący około 1,5kk.


ziomtrio: Może opowiesz, jak wyglądał twój początek na serwerze?
Orbi: Początek, jak dla każdego, był trudny. Zdałem prawo jazdy, wybrałem sobie swojego skina, i poszedłem zarabiać na fabrykę części. Po zarobieniu pieniędzy kupiłem pierwszy pojazd, jakim był perek, Następnie dostałem się do Frakcji TSA, była to moja pierwsza frakcja na serwerze.


ziomtrio: Pamiętasz może, kiedy dołączyłeś do ekipy serwera?
Orbi: Do ekipy serwera dołączyłem piętnastego lutego bieżącego roku.


ziomtrio: Na serwerze jesteś Supportem. Powiedz nam, jakie wiążą się z tą rangą przyjemności oraz obowiązki.
Orbi: Do moich obowiązków należy reagowanie na reporty, ogólnie pilnowanie porządku na serwerze. Jeśli chodzi o przyjemności, to chyba raczej każdy je zna.


ziomtrio: Skąd wziął się twój nick?
Orbi: Dokładnie to nie pamiętam, ale nick Orbi wymyśliłem, bo akurat szukałem jakiegoś nicku. Spodobał mi się, więc używam go do dzisiaj.


ziomtrio: Na serwerze przegrałeś już prawie 1775 godzin. Nie żałujesz tych spędzony godzin?
Orbi: Nie miałbym czego żałować, przez ten czas poznałem masę świetnych osób, z którymi utrzymuję kontakt do dziś, również świetnie się bawiłem.


ziomtrio: Należysz do organizacji Benji Family, w której jesteś Liderem. Możesz powiedzieć nieco więcej o tej organizacji?
Orbi: Organizacja powstała dla znajomych, po czasie postanowiliśmy przyjmować różne osoby, staramy się utrzymywać super atmosferę, prowadzimy ją zgraną paczką, więc myślę, że wszystko idzie w dobrym kierunku.


ziomtrio: Czy należałeś do jakiejś frakcji?
Orbi: Byłem w każdej frakcji, zaczynając od Transport Of San Andreas, a kończąc na San Andreas Police Department, w której jestem do teraz.


ziomtrio: Jakie posiadasz obowiązki w SAPD?
Orbi: W tej frakcji obejmuję stanowisko Field Training Officera, do moich obowiązków należy szkolenie teoretyczne oraz praktyczne członków Police Academy, a także nadzór nad nimi podczas czynnej służby.


ziomtrio: Co chciałbyś osiągnąć jeszcze na serwerze? Masz jakieś marzenia?
Orbi: Na serwerze już dużo osiągnąłem, lecz chyba jak każdy chciałbym się piąć coraz wyżej, a moim jednym serwerowym marzeniem jest nazbieranie na Infernusa, wtedy już będę spełniony.


ziomtrio: Życzę Ci oczywiście powodzenia w dążeniu do spełnienia tych celów.
Orbi: Bardzo dziękuję.


ziomtrio: Zbliżamy się powoli do końca naszej rozmowy. Chciałbyś kogoś pozdrowić?
Orbi: Oczywiście, w szczególności pozdrawiam @szachista*@KubsoneK*63@veeniX@BeNSonN@AdiZ@Woj0*@amadeusz2323@Siduu@Account564@Versi*@AparT*@mvx.@4Ever., organizację Benji Family, całą frakcję SAPD, wszystkich graczy oraz administrację!


0rv2c1J.png 

 

AHViLlG.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin