Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Taki skromny powrocik...


TwinTurbo^
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was moi mili gracze.

W dniu dzisiejszym jeszcze nieoficjalnie powracam na serwer. W JAKIM CELU ? Pewnie zaraz wejdziecie z wyzwiskami, ze sie sprzedalem, ze jestem j*banym zdrajca.. Panowie.. to jest tylko gra... gdybym byl inny to zoorganizowalbym dla serwera DDOSY, atak na forum etc.. przykladem jest np. Czeko.. ale odszedlem z pokora i spokojnie.. kiedy spytalem czy jetem tutaj mile widziany to zrobilo mi sie przykro.. naprawde... dlatego postanowilem tylko i wylacznie zajac sie GFSA.. jedynie tam mnie pamietaja z dobrej strony... chociaz.. sam nie pamietam co ja zlego zrobilem. Zakopalem sie raz jedyny w dlugi.. czego bardzo zaluje.. od dnia dzisiejszego prawdopodobnie zobaczycie mnie w skinie wojskowym. Widzicie.. caly moj majatek przeznaczam na konkurs. Raczej nie bede nigdzie zarabial. Zajme sie tylko GFSA wiec te osoby ktore nie chca mnie tutaj widziec moga byc do polowy usatysfakcjonowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twin, twin ... Miałeś tutaj szanowaną opinie, byłeś znanym i dość lubianym graczem. Wszystko straciłeś dla jednego żałosnego serwera. Sam oskarżałeś nas serwer o ataki DDOS na YD - bezpodstawnie.

 

Witaj..

Ahhh tak to jest jak nerwy kogos poniosą... cześc all.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin