Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na yavoo, patrix102 - oskarżony przez HannahMontana


Xayah
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza: @yavoo, @patrix102
    Data i godzina zdarzenia: 24.07.2020 23:04
    Pełen opis sytuacji: Przekroczyłem prędkość w terenie zabudowanym po czym złapali mnie owi funkcjonariusze i zaproponowali 1300 ziko mandatu. Więc napisałem "Dawaj mandat" a później "Ceju" więc funkcjonariusz patrix kazał mi pokazać bagażnik, pokazując go mnie zakuł, więc zapytałem "co robisz ceju" i mi doliczyli za podwójną obrazę. A do więzienia trafiłem za "podwójna obraza i odmowa mandatu", po pierwsze nie odmówiłem mandatu, a po 2 słowo "ceju" to nie obraza. Dla pewności zapytałem supporta i mi to potwierdził jak i sam administrator który jest w SAPD. 
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/eT3Btbe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Police Officer II yavoo.

 

Jedynym błędem kadeta jest zły powód, mianowicie chodzi o "odmowę mandatu".

To ja nakazałem zgodnie z tym jak nas uczyli, "zbaitować" Ciebie na bagażnik po czym aresztować.

 

Nazwałeś funkcjonariusza "cejem" tym samym go obrażając, później powtórzyłeś ten sam czyn za co zostały dodane kolejne minuty.

Obraza "cej" to obraźliwie przyjęte określenie osoby i są za to liczne kary, wystarczy wpisać w powodzie kary.

Spoiler
ANAKONDA mute.png Powód: "CEJOT" nie jestem - CBK //bma
Nałożone przez: TheTomson

Od: 22 Marca 2016, 21:19
Do: 25 Marca 2016, 21:19

.:Smiley69:.ViP bany.png Powód: Tak cieszyłeś się UB, a znów obrażasz graczy od CEJOTÓW? Nie każdy to lubi, zrozum to wreszcie. Nie pisz narazie apelacji, bo i tak jej nie rozpatrzę.
Nałożone przez: Bolek.
Od: 21 Marca 2016, 22:27
Do: 20 Kwietnia 2016, 22:27

I inne, długo szukać nie trzeba.

Edytowane przez yavoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzę czytać ze zrozumieniem.

23 minuty temu, yavoo napisał:

I inne, długo szukać nie trzeba.

Spoiler
Sunny^ mute.png Powód: prowokacje
Nałożone przez: Veon
Od: 24 Lipca 2020, 19:09
Do: 24 Lipca 2020, 21:09

Dla Twojego świętego spokoju nawet do gracza napisałem - https://imgur.com/a/UoZFe6x.

Wystarczy wpisać "cj" w listę kar i nasuwa się wiele wyników.

 

Nie ma oficjalnej wersji od administracji RCON a administracja (mam tutaj na myśli administratorów, supporterów oraz moderatorów) jest niezgodna. Wszyscy wiemy, że "cj" to obraźliwa forma.

Edytowane przez yavoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę się wypowiedzieć zapytałem się mojego pełnoprawnego oficera po fakcie gdy napisałem że nieprzyjęcie go fakt ale za to przeprosiłem ową panią Hannę Montane po czym dodałem czy mogę jakoś z swojej strony to wynagrodzi na co odpowiedzi nie dostałem więc jako brak odpowiedzi nie uznałem nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, yavoo napisał:

Radzę czytać ze zrozumieniem.

  Pokaż ukrytą zawartość
Sunny^ mute.png Powód: prowokacje
Nałożone przez: Veon
Od: 24 Lipca 2020, 19:09
Do: 24 Lipca 2020, 21:09

Dla Twojego świętego spokoju nawet do gracza napisałem - https://imgur.com/a/UoZFe6x.

Wystarczy wpisać "cj" w listę kar i nasuwa się wiele wyników.

 

Nie ma oficjalnej wersji od administracji RCON a administracja (mam tutaj na myśli administratorów, supporterów oraz moderatorów) jest niezgodna. Wszyscy wiemy, że "cj" to obraźliwa forma.

I co mi "prowokacje" pokazujesz. Myślałem że miała być obraza..  Gram od 1.5k godzin i nigdy nie spotkałem kogoś kto by dostał cokolwiek za słowo "cj". To nie jest obraźliwe w żadnym stopniu, chyba że do sapd, to wtedy kara musi być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, yavoo napisał:

Wystarczy wpisać "cj" w listę kar i nasuwa się wiele wyników.

Wpisuje i mam:

"Prowokacje"

"Brak kultury, prowokacje po każdym zabiciu na strefie DM"

"Wielokrotne prowokacje w stosunku do innych graczy"

i tak dalej.

Nie widzę słowa "obraza". Słowo "ceju" nie jest obrazą, każdego członka administracji którego zapytałem mi to potwierdził. 

9 minut temu, yavoo napisał:

Jeśli nie zrozumiałeś tego co napisałem

Tobie radzę zrozumieć co to obraza a prowokacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin