Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Czy to koniec? Czy początek czegoś nowego? |JazzX.|Jeet|


Jeet202
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Żegnam cały 4life.

W ramach odwdzięczenia się za całą grę zrobiłem Event pożegnalny. Dziękuje za ten Event był wspaniały.

Nie wiem jak wam podziękować za tą miłą atmosferę.

Jest to dla mnie nowy początek w MTA spędziłem na 4life 300h.

Był to dla mnie zaszczyt że mogłem z wami spędzić tyle czasu.

Ale to jest koniec. Lub według innych początek czegoś większego.

Dziękuje gangowi Cosa Nostra którego Był/Jest Mateo_202 oraz Mirek odwalanie z wami było niezapomniane dalej pamiętam twojego Flasha Mirek oraz Akcje na autostradzie. :)  Myślę że nie stracimy kontaktu.

 

 

 

Mam nadzieje że wrócę do was jeszcze.

Możecie mnie spotkać jeszcze na **life pod nickiem w tej chwili |KL|Medyk|JazzX.

Ten serwer to mój nowy początek tak jak 4life. :)

 

Hackery Bonzo odszyfrują **life i się z nimi może jeszcze spotkam.

 

                                                                                                                                                                                                 Z Poważaniem

                                                                                                                                                                                       Jeet/JazzX Lech

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin