Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na K3rtoz oraz Sarius- oskarżony przez Painkiller


Painkiller
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza: @Sarius @K3rtoz
    Data i godzina zdarzenia: 13:35, 28.07.2020
    Pełen opis sytuacji: Więc postanowilem sobie pouciekać dla zabawy przejeżdżając na jednym kole obok funkcjonariusza @K3rtoza, funkcjonariusz rozpoczął poscig  pozniej dolaczyl drugi funkcjonariusz oraz jakis 3 ktory byl na samym koncu,, bylo wszystko git do momentu az przewrocilem sie sanchezem, wtedy rozpoczalem ucieczke pieszo funkcjonarusz oddawal strzaly wiec uciekalem zygzakiem i skakalem aby nie zostac trafiony (bylo to na gorze mc) uciekajac tak w pewnym momencie bylem kolo krawedzi i spadlem nizej gdzie znajdowal sie funkcjonariusz Sarius, przed nim rowniez zaczalem uciekac ostatecznie ginac od upadku nie zrobilem tego specjalnie   ([2020-07-28 13:43:20] [Output] : Painkiller [207]: sory)  chcialem tylko uciec i uniknac wiezienia w tej chwili bo myslalem ze kiedys tam mnie zatrzymacie za wpis ostatecznie i tak do paki poszedlem, zrespilem sie na bazie org i podbieglem sobie na koszary chcac rozpoczac sluzbe, tak tez zrobilem minelo okolo 10 minut i nagle przenioslo mnie do wiezienia, nie wiem dlaczego skoro nie zostalem zlapany przez zadnego z funkcjonariuszy, przenioslo mnie do wiezienia z pojazdem operacyjnym na sluzbie majac tylko niebieski ekran, uwazam ze powinienem otrzymac jakis wpis a nie teleport po jakims czasie do wiezienia, przeciez to sie calosci nie trzyma. Nikt mnie nie złapał ostatecznie ale i tak otrzymałem odsiadke bez pytania...
    Dowód, który to potwierdza całe zajście:

http://imgur.com/a/QVAkgaO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z tej strony Sergeant I Sarius, specjalnie się zabiłeś, oraz przyznałeś się do tego.Przechodząc do sedna, postanowilismy, ze cię wsadzimy po pidzie oraz pojazd względem mandatu wyszedł 5k na pp i zakonczylismy poscig.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sarius napisał:

specjalnie się zabiłeś, oraz przyznałeś się do tego

Nie wiem kiedy przyznalem sie do tego ,przeprosilem bo nie zrobilem tego specjalnie, dobrze wsadziliscie mnie po pidzie a czemu nie mogliscie chcociaz napisac zeby odstawic pojazd jezeli w takowym bylem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, Police Officer III K3rtoz

Zacznijmy od tego że sobie fajnie postanowiłeś znowu uciekać crossem na MC. Gdy z niego zleciałeś po drodze off road to specjalnie kierowałeś się w kierunku przepaści i zleciałeś w kierunku funkcjonariusza Sariusa. Spadłeś tak że zginąłeś. Prawidłowo, nawet jak według ciebie zginąłeś przypadkiem, nie zrobiłeś tego specjalnie to powinieneś się oddać w nasze ręce, a według twojej wersji tak nie zrobiłeś. To tak samo jakbyś zrobił reloga albo się celowo utopił w wodzie. Zrobiliśmy wszystko jak należy, podliczyliśmy ile ci wychodzi więzienia oraz pojechałem cię wsadzić. Dodam jeszcze że nie mamy obowiązku informować cię o takich rzeczach. Sam powinieneś się domyślić jakie będziesz miał z tego konsekwencje. Ode mnie to tyle. Czekam na zarząd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 1 razem nie ja bylem uciekajacym tylko kolega ja sobie jechalem obok ale i tak przestrzelone zostaly moje obie opony xd, z racji tego ze jechalem sanchezem to chyba moge sobie pojechac w tereny gorskie, radiowozy widze rowniez przystosowane do tego typu terenu. sytuacja miala miejsce przy tej drewnianej kladce jadac dalej jest droga nie oznaczona ale owszem i urwisko tam jest. Kiedys zostalem wytepany z powrotem do fukcjonariuszy jak byla taka sytuacja ale wyglada na to ze pomysleliscie ze zrobilem to specjalnie. Szkoda ze nikt nie raczyl mi nawet na pm odpisac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin