Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4 Life News - Wywiad z PREZES_1337


ziomtrio1076
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

vwPE3Le.png

Cześć, z tej strony Starszy Redaktor ziomtrio, a dzisiaj przychodzę do was z wywiadem z @PREZES_1337. Zapraszam do czytania!

 0rv2c1J.png

 syOtP2S.jpg

0rv2c1J.png

ziomtrio: Witaj @PREZES_1337, czy chciałbyś udzielić mi odpowiedzi na parę pytań?
PREZES_1337: No cześć, pewnie.


ziomtrio: Doskonale! Opowiesz nam coś o sobie na początek?
PREZES_1337: No to tak: mam na imię Adrian, mam 17 lat, a na serwerze gram w sumie od niedawna, bo dopiero co 4 miesiące. Pochodzę ze średniej miejscowości w województwie pomorskim. Głównie interesuje się motoryzacją, na co wskazuje to, że uczęszczam do szkoły zawodowej o profilu mechanik pojazdów samochodowych, aktualnie jestem już na 2 roku. Mój staż na serwerze to ok 800h, z czego praktycznie 1/4 to spędzony czas na kopalni, na której się dorobiłem własnej organizacji, którą rozwijam dosyć prężnie. Poza serwerem (komputerem), czas spędzam także ze znajomymi, czy też rodziną. No i w sumie to na tyle, myślę, że opowiedziałem o sobie dosyć sporo.


ziomtrio: Miło cię poznać. Grasz może w coś jeszcze oprócz GTA SA?
PREZES_1337: Obecnie gram tylko w GTA. Przed serwerem 4Life grałem w Euro Truck Simulator 2, ale po 3 latach postanowiłem zrobić sobie dosyć dłuższą przerwę.


ziomtrio: Może opowiesz, jaki posiadasz na ten czas majątek?
PREZES_1337: Nie jestem w stanie obliczyć swojego majątku, ponieważ posiadam swoją organizację, w którą inwestuję dosyć prężnie i każdy grosz przekazuję na cele organizacyjne, żeby ją ulepszać.


ziomtrio: Chciałbyś opowiedzieć, jak wyglądał twój początek na serwerze?
PREZES_1337: Do gry zaprosił mnie mój kolega, z którym grałem ok. 1-2 tygodnie, po czym zrobił sobie przerwę, a ja jako CJ-ocik już zbierałem te 1.5k LP na magazynie, by odblokować kopalnie. Po mniej więcej 2-3 tygodniach dołączyłem do organizacji Sons of Anarchy gracza @pawelik001, którego pozdrawiam. W tej organizacji spędziłem ponad miesiąc, niestety organizacja została zamknięta. Po tym dołączyłem do organizacji BloodHomies, w której spędziłem dosyć dłuższy czas grając na serwerze, poznając osoby, z którymi gram do dzisiaj i razem jesteśmy ekipą w mojej własnej organizacji.


ziomtrio: Skąd wziął się twój nick PREZES_1337?
PREZES_1337: Mój nick został wymyślony jakieś 8-9 lat temu, podczas fali grania w znaną grę Minecraft.


ziomtrio: Na serwerze przegrałeś już ponad 800 godzin. Nie żałujesz tych spędzony godzin?
PREZES_1337: Jedyna odpowiedź to: oczywiście, że nie. Poznałem tu dużo wspaniałych ludzi, z którymi do dzisiaj mam kontakt oraz z którymi na co dzień rozmawiam i gram na serwerze.


ziomtrio: Należysz do organizacji Straight Outta Campton, w której jesteś Liderem. Możesz powiedzieć nieco więcej o tej organizacji?
PREZES_1337: No to tak: organizację otworzyłem ze znajomymi, nie ma ona za dużego stażu, aczkolwiek rozwijamy się prężnie i chcemy lecieć dalej.


ziomtrio: Należałeś do jakiejś frakcji?
PREZES_1337: Owszem, była to Frakcja SARA.


ziomtrio: Chciałbyś osiągnąć coś jeszcze na serwerze? Masz może jakieś marzenia?
PREZES_1337: Owszem, aktualnie chciałbym osiągnąć, wiadomo, jak każdy, Bulleta 2.2 FT z nitrem, aczkolwiek bez niego też by było fajnie.


ziomtrio: Życzę Ci oczywiście powodzenia w dążeniu do spełnienia tych celów.
PREZES_1337: Dziękuję również.


ziomtrio: Zbliżamy się powoli do końca naszej rozmowy. Chciałbyś kogoś pozdrowić?
PREZES_1337: Pozdrawiam wszystkich czytelników oraz moją organizację.

0rv2c1J.png 

AHViLlG.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin