Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Qubi21 - oskarżony przez krewix


krewix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza : Qubi21
    Data i godzina zdarzenia: 29.07.2020 około 1:30
    Pełen opis sytuacji: Odgrywałem akcje RP z zepsutym autem, nagle auto znalazło się pod ziemią podszedłem do policjanta spytałem czy też widzi auto pod ziemią a on nie chciał mi pomóc, przy czym po chwili obezwładnił mnie zakuł i wsadził do radiowozu i pojechaliśmy na komendę bez odgrywania żadnej akcji RP ani nic z podobnych.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: Więzienie na 17 minut 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie, PO I Qubi21

Zacznijmy od tego ze wraz ze swoją armia , gdy ja sobie suszylem staliscie w 7 aut i uniemozliwialiscie mi prowadzenie czynnosci jaka jest suszenie, prosilem ciebie oraz innych o odejscie nie zastoswaliscie sie po czym powiedzialem zebys odszedl, nie odpowiedziales mi w ogole, po czym napisalem prosze ostatni raz i odliczylem do 3 nie wykonales zadengo ruchu po czym cie zakulem odgrywajac przy tym RP, dalem ci mandat za Niewykonywanie polcen funcjonariusza, nie przyjales mandatu, wiec poszedles do wiezienia. A cala ta twoja akcja RP to byly dwa zdania, a jeszzcze wczesniej wraz ze swoimi kolegami przeszkadzales mi. Cale twoje przeszakdzanie potwierdzi mi funcjonariusz @Korni.

Czekam na wypowiedz zarzadu

Edytowane przez Qubi21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze byłem tam tylko z jednym kolegą @troyjohnson ,reszty osób nie znam pracę ci uniemożliwiali inni a nie ja, prosiłeś mnie o odjechanie po czym odjechałem niedaleko ale odjechałem, pisałeś mi żebym odszedł gdy pytałem się ciebie czy widzisz wcześniej wspomniane auto z którym miałem problem , gdy odliczałeś do 3 pytałem się o auto ponieważ miałem z nim problem więc nie mogłem odjechać RP odegrałeś tylko że mnie zakuwasz, a gdzie prośba o podanie dokumentów albo zrobienie odcisków palców na komendzie ? mandatu nie przyjąłem ponieważ to co zrobiłeś było niesłuszne. moja akcja RP nie miała tylko 2 zdań tylko kilkanaście i uczestniczył tam @troyjohnson , do tego wszystkiego @troyjohnson może potwierdzić to co mówię ponieważ był przy tym wszystkim i widział co się stało.

Również czekam na wypowiedź zarządu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że się wypowiem ale akurat widziałem te sytuację i gracz grzecznie pytał policjanta czy u niego pojazd ten też jest zbugowany poczym policjant kazał odrazu odjechać a gracz nie miał takiej możliwości ponieważ coś mu się zbugowalo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, krewix napisał:

Po pierwsze byłem tam tylko z jednym kolegą @troyjohnson ,reszty osób nie znam pracę ci uniemożliwiali inni a nie ja, prosiłeś mnie o odjechanie po czym odjechałem niedaleko ale odjechałem, pisałeś mi żebym odszedł gdy pytałem się ciebie czy widzisz wcześniej wspomniane auto z którym miałem problem , gdy odliczałeś do 3 pytałem się o auto ponieważ miałem z nim problem więc nie mogłem odjechać RP odegrałeś tylko że mnie zakuwasz, a gdzie prośba o podanie dokumentów albo zrobienie odcisków palców na komendzie ? mandatu nie przyjąłem ponieważ to co zrobiłeś było niesłuszne. moja akcja RP nie miała tylko 2 zdań tylko kilkanaście i uczestniczył tam @troyjohnson , do tego wszystkiego @troyjohnson może potwierdzić to co mówię ponieważ był przy tym wszystkim i widział co się stało.

Również czekam na wypowiedź zarządu 

Po pierwsze, prosiłem cię abyś odjechał kilkar razy nie raz kręciłeś się koło mnie tym swoim samochodem, nie rób z siebie takieho niewiniątka bo dobrxe wiesz ze przeszkadzales, gdy cię poprosiłem o odjechanie odjechałeś na drugą stronę chodnika i tam zacząłeś ogdyrwac swoje ala RP, musiałeś akurat te RP odgrywać tam gdzie było tyle zamieszania, po 20 tysięcznej prośbie  odejście wkoncu cię skulem i zabrałem do paki, z tym że nie wziąłem od ciebie dokumentów zgadza się nie wziąłem, wypadło mi z głowy i było duże zamieszanie w tym miejscu gdzie cię zakulem, ale jak najbardziej mandat ci się należał i tu nie ma co dyskutować, te wasze odwalanie widziało 3 funkcjonariuszy, którzy przyjechali mi pomóc z wami, bo was było z 10 w autach, oczekuje na odpowiedź zarządu.

Edytowane przez Qubi21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, macieg185 napisał:

Przepraszam, że się wypowiem ale akurat widziałem te sytuację i gracz grzecznie pytał policjanta czy u niego pojazd ten też jest zbugowany poczym policjant kazał odrazu odjechać a gracz nie miał takiej możliwości ponieważ coś mu się zbugowalo 

Zacznijmy od tego że jesteś jedna z tych osób, która najwięcej przezakadzal, przejeżdżała mnie, robiła animki wrac z @KODIINC*, po drugie auto się zbugowalo, ale nie jego auto tylko kgoos innego, te auto nie przeszkadzało mu w odjechaniu, a po trzecie o odjechanie prosiłem go o wiele wcześniej. Odpowiadam Ci pierwszy i ostatni, bo nie jesteś w ogóle związany ze skarga. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Qubi21 napisał:

Zacznijmy od tego że jesteś jedna z tych osób, która najwięcej przezakadzal, przejeżdżała mnie, robiła animki wrac z @KODIINC*, po drugie auto się zbugowalo, ale nie jego auto tylko kgoos innego, te auto nie przeszkadzało mu w odjechaniu, a po trzecie o odjechanie prosiłem go o wiele wcześniej. Odpowiadam Ci pierwszy i ostatni, bo nie jesteś w ogóle związany ze skarga. 

co ty gadasz chłopie jak ja animek żadnych nie robiłem jezdziłem tylko w kółko nawet tam nie stając bo patrzyłem co sie dzieje.

a przejechałem cie raz bo biegałeś po drodze co chwile za kimś i wpadłeś mi pod koła 

a co do tej Mafi kinderków o której napisałes i później edytowałeś to nie każdy sobie życzy żebyś tak o nim pisał i mogło to kogoś urazić 

 

Edytowane przez macieg185
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Qubi21 napisał:

Zacznijmy od tego że jesteś jedna z tych osób, która najwięcej przezakadzal, przejeżdżała mnie, robiła animki wrac z @KODIINC*, po drugie auto się zbugowalo, ale nie jego auto tylko kgoos innego, te auto nie przeszkadzało mu w odjechaniu, a po trzecie o odjechanie prosiłem go o wiele wcześniej. Odpowiadam Ci pierwszy i ostatni, bo nie jesteś w ogóle związany ze skarga. 

elo

Po 1 nie mam prawka

Po 2 naucz się celować tazerem bo jakoś to ci nie wychodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin