Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: Panda.
Login z serwera: Panda01
Nick osoby oskarżonej: @jaj00r
Powód napisania skargi: Zniszczenie pojazdu
Data zdarzenia: Prawdopodobnie dziś w nocy lub rano (28.07.2020-29.07.2020)
Dowody: https://imgur.com/a/xNTPuZe
Opis sytuacji: Kończąc wczoraj grę zostawiłem pojazd na koszarach lub u siebie na domku, dokładnie nie pamiętam. Jester był w stu procentach naprawiony, wchodząc dziś na serwer byłem zdziwiony ponieważ pojazd znajdował na sterfie DM gdzie rzadko bywam, spoglądając na panel F5 ostatnim kierowcą był gracz jaj00r którego nawet nie znam, pojazd nie znajduje się w żadnej organizacji ani biznesie oraz nie posiada kluczy.
Coś od siebie: Oddania kosztów naprawy (1600pln za opony oraz około 100pln za naprawę, łącznie 1700pln)
Dowód na poinformowanie gracza o skardze:  WoCSSAY.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć, faktycznie tak dziś rano było, pojazd był w organizacji prawdopodobnie ktoś go nie odpisał po sprzedaży auta... Pojazd był w przechowywali pojazdów, i nie miałem zielonego pojęcia że już praktycznie nie należał do naszej organizacji dopiero dziś się o tym dowiedziałem że tak było.. A pojazd był zniszczony od pościgu policyjnego. Najmocniej przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, jaj00r napisał:

Nie moja wina że nie odpisałeś auta z organizacji, wina należy do ciebie..

( Nie powinienem się wypowiadać proszę o nadanie ostrzeżenia jeżeli Administrator uważa to za słuszne ) 

Drogi @jaj00r

To ty zniszczyłeś mu pojazd prywatny, on przez ciebie stracił pieniądze i czas w grze, radzę ci oddać ( to nie jest groźba ale na taką brzmi ) Administrator będzie po jego stronie. 

Pozdrawiam i przepraszam za udzielnie się w tym temacie lecz chciałem mu to wyjaśnić. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, jaj00r napisał:

Nie moja wina że nie odpisałeś auta z organizacji, wina należy do ciebie..

Nie odpisałem ponieważ widnieje w panelu F5 że nie należy do żadnej organizacji ani biznesu tak jak napisałem to w samej skardze. Ode mnie to tyle, czekam na decyzję administracji ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności