Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Wojtazzz13

Oskarżony - Ukarany Skarga na gracza __sk9__

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: Wojtazzz13
Login z serwera: Wojtazzz13
Nick osoby oskarżonej:__sk9__
Powód napisania skargi: Oszustwo
Data zdarzenia: 27 Lipca Godzina około godziny 13
Dowody: Posiadam SS z tego jak gracz napisał ze teraz da 3.5k a puznij spłaci resztę
Opis sytuacji: Wystawiłem moje auto Pereniala 1.6 na giełdzie w SF za cenę 5200PLN , gracz __sk9__ bardzo chciał kupic to auto, ale nie miał wystarczającej sumy pięniedzy, powidział że teraz da 3500PLN i za kilka godzin odda reszte pieniedzy. Z tego ze nie miałem duzo czasu i chciałem jak najszybciej sprzedać to auto to się zgodziłem i cały czas przypominając graczowi o tym oby oddał reszte pieniędzy. Gracz powiedział że dziś nie da rady zebrać pieniędzy i umówiliśmy się na następny dzień. Więc  nastepnego dni czyli 28 Lipca weszłem na serwer ale tego gracza nie było. No i dziś 29 Lipca piszę skarge.
Coś od siebie: Chciałbym aby gracz oddał te resztę pieniędzy które mi obiecał i żeby sprawa szybko się rozwiązała. Poinformuje oracza o napisaniu skargi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności