Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Supportem szachista*


ziomtrio1076
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

vwPE3Le.png

Cześć, z tej strony Starszy Redaktor ziomtrio, a dzisiaj przychodzę do was z wywiadem z Supportem serwera @szachista*Zapraszam do czytania!

 0rv2c1J.png

nWgP53C.jpg

0rv2c1J.png

ziomtrio: Witaj @szachista*, chciałbyś udzielić mi odpowiedzi na parę pytań?
szachista*: Jasne, z wielką przyjemnością odpowiem na pytania.


ziomtrio: Wspaniale! Może opowiesz nam coś o sobie na początek?
szachista*: Może zacznijmy od tego, że mam na imię Robert i obecnie mam 16 lat. Chodzę do technikum o profilu informatycznym i właśnie z informatyką łączę swoją przyszłość. Interesuje się piłką ręczną i służbami mundurowymi. W wolnym czasie lubię poskakać hulajnogą na skateparku, obejrzeć jakiś dobry film czy serial.


ziomtrio: Bardzo miło cię poznać. Grasz może w coś jeszcze oprócz GTA SA?
szachista*: Jasne, że tak. Często i gęsto pogrywam również w League Of Legends, a także Rocket League.


ziomtrio: Jaki majątek posiadasz obecnie?
szachista*: Hah, dobre pytanie, aczkolwiek nie wiem, czy jest czym się chwalić. Na obecną chwilę jest to coś około 1.1kk, choć dla mnie już dawno pieniądze na serwerze przestały grać główną rolę.

 

ziomtrio: Może opowiesz, jak wyglądał twój początek na serwerze?
szachista*: Świetnie pytanie, zacznijmy od tego, iż zarejestrowałem się i pierwsze co zrobiłem to prawo jazdy. Wiadomo pierwsze prace, pierwsze zarobki i pierwsze auto - standard. Mogę powiedzieć, iż trudnego początku nie miałem. Jednak po kilku dniach, znudziło mi się zwykłe zarabianie i granie w pojedynkę, więc napisałem na czacie czy ktoś chciałby grać razem, mam tutaj na myśli rozmowy na jakimś komunikatorze, żeby nie było tak nudno. Wtedy też odezwali się do mnie @roko333 i @.:Ciastek.:, którym bardzo dziękuję za spędzone chwile razem na serwerze, prawdopodobnie, gdyby nie oni, to nie byłoby mnie w tym miejscu i nie miałbym tego, co obecnie mam. Razem dążyliśmy do tego, by mieć jak najwięcej i żeby przekazywać sobą jak najwięcej. Niestety, ich zapał do gry skończył się, i z naszego trio, zostałem tylko ja, aż dotąd.


ziomtrio: Ciekawe. Pamiętasz może, kiedy dołączyłeś do ekipy serwera?
szachista*: Pewnie, że tak, jak mógłbym zapomnieć. Dokładnie było to 20 czerwca bieżącego roku. Piękna dla mnie data.


ziomtrio: Na serwerze jesteś Supportem. Powiedz nam, jakie wiążą się z tą rangą przyjemności oraz obowiązki.
szachista*: Jejku, dosyć ciężkie pytanie. Pozwolę sobie zacząć od „przyjemności". Odpowiem trochę dziwnie, aczkolwiek dla mnie, jako dla członka administracji, jest niesienie pomocy graczom, i mówię tutaj całkowicie szczerze. Natomiast na pewno bardzo dużym obowiązkiem, jest jak najdokładniejsze wykonywanie swojej pracy.


ziomtrio: Skąd wziął się twój nick?
szachista*: Szczerze mówiąc? Nie pamiętam, więc raczej nie jest to coś bardzo ważnego.


ziomtrio: Na serwerze przegrałeś już prawie 1925 godzin. Nie żałujesz tych spędzony godzin?
szachista*: Masa czasu, jak patrzę na tę liczbę. Jestem pewny, że był to dla mnie czas bardzo przyjemny, poznałem wielu wspaniałych ludzi, więc odpowiedź to nie, nie żałuję ani trochę tylu godzin na serwerze.


ziomtrio: Należysz do organizacji Benji Family. Możesz powiedzieć nieco więcej o tej organizacji?
szachista*: Co tutaj dużo mówić, powstała niedawno, przywództwo organizacji ma w planach jak najszybszy jej rozwój. Mili i pomocni gracze, szybkie auta, czyli to, z czego powinna składać się dobra organizacja. Obecnie trwa rekrutacja, więc każdego zainteresowanego serdecznie zapraszamy!


ziomtrio: Czy należałeś do jakiejś frakcji?
szachista*: Tak, należałem, aż do trzech. Na samym początku mojej przygody zdecydowałem się na frakcję Transport Of San Andreas (TSA), za namową mojego dobrego kolegi @Bandit37. Czas z frakcji wspominam bardzo dobrze, zwłaszcza to, jak niedoświadczony w tamtym okresie byłem. Przyszedł czas roku szkolnego, co za tym idzie mniej czasu na grę, więcej na obowiązki, odszedłem z frakcji. Jak potem się okazało, nauka nie sprawiła mi wielkich problemów, więc zdecydowałem się na ponowne dołączenie do jakiejś frakcji. Wtedy padło na frakcję San Andreas Fire Department (SAFD). Z tą frakcją nie mam jakichś wspaniałych wspomnień, aczkolwiek nie ujmując frakcji - polecam każdemu. Jak można się domyślić, skoro nie wiążę z nią wspaniałych wspomnień, to też szybko mi się znudziła. Takim sposobem razem z moim bardzo, bardzo dobrym przyjacielem @KubsoneK*63 dogadaliśmy się, by spróbować swoich sił we frakcji San Andreas Police Department (SAPD). Właśnie z tą frakcją wiążę swoje najlepsze chwile i najlepsze wspomnienia, poznałem tutaj masę ludzi, w większości tych dobrych i pomocnych. Na tę chwilę nie jestem w żadnej frakcji, raczej się to zmieni, bo samo zarabianie na pracach dorywczych to nie to, czego oczekuję.


ziomtrio: Co chciałbyś jeszcze coś osiągnąć na serwerze? Masz może jakieś marzenia?
szachista*: Pewnie coś by się znalazło, aczkolwiek wydaje mi się, że uzyskałem o wiele więcej, niż oczekiwałem na starcie.


ziomtrio: Życzę Ci oczywiście powodzenia w dążeniu do spełnienia tych celów.
szachista*: Dziękuję bardzo i wzajemnie, jeżeli takowe posiadasz.


ziomtrio: Zbliżamy się powoli do końca naszej rozmowy. Chciałbyś kogoś pozdrowić? 

szachista*: Tak, chciałbym pozdrowić @roko333, @.:Ciastek.:, @Bandit37, @KubsoneK*63, @MichaelPanda, @AdiSss@Pawi., @MLK, @Orbi., @veeniX, @BeNSonN, @Woj0*, @AdiZ@Siduu, @pluuum, @Maciek., @Dawcio77, @xDeynNx, @Mihau., @kowaLeKK, @deluXe, @Wixer, @fAITH_, @A37 oraz wszystkich czytelników.

0rv2c1J.png 

AHViLlG.png

Edytowane przez ziomtrio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin