Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Inape

Oskarżony - Ukarany Skarga na gracza Speedy.

Rekomendowane odpowiedzi

NICK Z SERWERA: INAPE
LOGIN Z SERWERA: INAPE
NICK OSOBY OSKARŻONEJ: @Speedy.
Powód napisania skargi: Celowy taran.
Data zdarzenia: 29.07.2020 około 19:16
Dowody: Dowód w postaci nagrania https://imgur.com/a/MCE81Pt 
Opis sytuacji: Chwilę po wejściu na serwer naszła mnie ochota na "pobawienie" się w tak zwanego ubera, jak widać na filmiku wyjechałem na drogę ale po chwili stanąłem na poboczu by sprawdzić binda i odebrać połączenie na discordzie od kolegi, a oskarżony perfidnie uderzył we mnie nie próbując nawet wyminąć a miał sporo miejsca w dodatku skracał po bezdrożu.
Coś od siebie: Nie piszę skarg bez powodu iż wiem, że to tylko gra i wiem gdy ktoś trolluje ale to było perfidne chamstwo i oczekuję że oskarżony dostanie surową karę za celowy taran oraz skracanie, Pozdrawiam.
Dowód na poinformowanie gracza o skardze: >> Speedy. [205]: Skarga na Ciebie na forum czeka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolego, dlaczego nie ująłeś w skardze tego, że dwa razy próbowałem Ci dać pieniądze za naprawe i przepraszałem a ty mi je oddawałeś i olewałeś mnie twierdząc, że i tak napiszesz skargę żebym dostał prawko?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Speedy. otrzymujesz ostrzeżenie, kolejna sytuacja taka skończy się surowszą karą. @Inape to że oddałeś dla gracz pieniądze i myślałeś że dostanie zakaz prowadzenia to się mylisz, tak to nie działa tym bardziej że gracz zrozumiał błąd i ci zapłacił.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności