Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Rekomendowane odpowiedzi

Treść wątku:

Nick z serwera: LizaaQ
Login z serwera:  LizaaQ
Nick osoby oskarżonej: @Luska
Powód napisania skargi: Chcę odzyskać pieniądze ponieważ 23 tysiące to nie jest mała suma.
Data zdarzenia: 2020-07-29
Dowody: BRAK (historia przelewów)
Opis sytuacji: Gracz Luska poprosił mnie o 23 k na samochód ponieważ mu brakowało, powiedziałem że pożyczę i dałem 23000 PLN (admin może sprawdzić moją transakcje) powiedziałem że ma mi oddać tą sumę po czym pomógł mi w sprawie prywatnej (poza serwerem 4LIFE) i powiedział że w nagrode nie musi mi oddawać pieniędzy... powiedziałem że przemyślę.. Dzisiaj 2020-07-30 napisal mi EZ 20K i mnie wyśmiał po czym po wielu prośbach oddania napisał że tak sie składa że nie ma pieniędzy w banku... jednak okazało sie że ma 220 tysięcy w banku... gdy prosilem o oddanie powiedział że (>> Luska [13]: zostawiłam psa na gazie wróce później)
Coś od siebie: Proszę o sprawdzenie tej skargi i dokladne przemyślenie
Dowód na poinformowanie gracza o skardze: >> Luska [13]: informuje cię o skardze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Witam na samym początku warto zaznaczyć iż gdy @LizaaQ pożyczał mi te 23k nie podał do kiedy mam oddać te pieniądze oraz ile mam oddać pieniedzy ale stwierdziłem że nie będę chamem i oddam normalnie gotówkę ale później zaczeliśmy spędzać ze sobą czas i grać razem po kilku godzinach pisania dowiedziałem się że gracz ma problemy prywatne ponieważ zaczął mi się żalić (nie będę ich tu podawać bo to nie moja sprawa). Moi rodzice od najmłodszych lat uczyli mnie że w życiu trzeba sobie pomagać więc stwierdziłem że pomogę mu gdy problem był już praktycznie zakończony to pomyślałem że może napiszę czy muszę mu oddawać te pieniądze ponieważ strasznie nie chciałem zbierać  a bardzo mu pomogłem i @LizaaQ się zgodził na to żeby nie oddawać tego co widac na ss  image.thumb.png.8843323382ab03603de223895cb7ec6f.png

Bardzo się wtedy ucieszyłem  później jeszcze trochę pograliśmy i poszliśmy spać.

Dzisiaj gdy gralismy i staliśmy pod mechanikiem @LizaaQ podszedł do mnie i użył /całuje ja jak zawsze uciekłem i wtedy napisał /płacze i Foch myślałem że żartujemy więc napisałem ez 20k i od tego momentu ten chcę żebym oddał mu pieniądze.

Mam nadzieję że wszystko wyjaśniłem dziękuję i życzę miłego/ej dnia/nocy

Edytowane przez Luska
Błąd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na załączonych Logach widać że piszesz "co ci szkodzi" czyli tak jakby WYMUSZENIE tego żeby mi nie oddawać tych pieniędzy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności