Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

FrodreX

KARA NIEZDJĘTA Wniosek o odbanowanie FrodreX ukarany przez Masellko

Rekomendowane odpowiedzi

Login: FrodreX

Serial: 5AB40A0DB56C4E1E651FAD21B9F2FB52

Powód: Omijanie Anty-AFK

Nick osoby nakładającej bana: Masellko

Data bana: 2020-07-26 15:43:16

Długość bana: 2023-04-21 15:43:16

Opis sytuacji: Ogólnie to wyjechalem do rodziny do innej miejscowości. Gdy wróciłem postanowiłem sobie pograć, ale plany pokrzyżował mi ban za omijanie anty-afk. Okazalo sie ze moj brat grał na komputerze i postanowil położyć coś na klawisz "W" zeby go nie wyrzucilo z gry. Ban sie mu należał, alejest to IP ban i nie mogę grać na swoim koncie przez 3 lata.

Coś od siebie:Zależy mi tylko na tym aby odblokować moje IP od bana. Konta grqcza "Dadidek" (mój brat, ktory jest odpowiedzialny za bana) nie dostal odpowiedzi na swój wniosek, więc ja piszę z swojego konta. Liczę na wyrozumiałość i przemyslenie calej sytuacji, bo z tego ip korzystają 3 osoby, które świetnie bawią sie na serwerze. Ps. Przepraszam za poprzednią apelacje, która była niekompletna.

Odnośniki do poprzednich apelacji: https://mta4life.pl/forums/topic/205191-wniosek-o-odbanowanie-frodrex-ukarany-przez-masellko/?tab=comments#comment-1603407

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli twierdzisz, że w trakcie gdy Twój brat otrzymał bana czyli dnia 26.07.2020 nie było Cię w domu i nie użytkowałeś tego dnia swojego konta oraz nie miałeś wglądu do tego co robił oraz o banie dowiedziałeś się dopiero po powrocie? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie. Nie Gralem tego dnia na komputerze, gdy wróciłem brat powiedzial ze dostal bana. Dla pewności sie nie logowałem na konto, bo nie wiem jak dziala system ip banów. Balem się, że po probie zalogowania na komputerze rowniez dostane go na swoje konto. Mam tez laptopa, ale na nim gra sie nie przyjemnie. Prosiłbym tylko o odbanowanie ip i nic więcej. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To Twoje konto w tym dniu samo się użytkowało? bo ewidentnie Twój opis jest niezgodny z prawdą. 

Edytowane przez Masellko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie moje konto, a ip komputera co podkerslilem w apelacji. Mam rodzeństwo i korzystamy z jednego komputera. Mój brat "Dadidek" dostał bana na ip czyli serial co uniemożliwia mi grę. Mimo ze konto nie bylo uzytkowane tego dnia ban jest na moim komputerze. Liczę na zrozumienie sytuacji. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moje konto bylo uzytkowane tylko na laptopie, nie na komputerze. Jak wczesniej pisałem mam rodzeństwo jak i mlodszego i rowniez starszego brata. Pozwalam czasami wchodzic na moje konto bratu zeby wspolnie z drugim mogli sie wspolnie pobawic i pograc, a że jest młody na razie nie pozwalam mu zrobić wlasnego konta. Zarówno dlatego ze jest młody jak i dlatego, że bez nadzoru mu grać nie pozwole a wtedy byl brat obok, wiec go pilnował 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jezeli ip nie zostanie odbanowane to trudno, rozumiem, że cała sytuacja jest dość dziwna. Zrozumiem jeśli konto zostanie nie odbanowane. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie współdzieliłem, lecz pod nadzorem moim lub mojego brata pozwoliłem pojedździc mu po mieście. Nie zarabial mi pieniędzy na koncie, lecztylko baeil sie pod moim nadzorem. Lepsze to niż psucie gry innym graczom nie znając komend, ani zasad jakie panują na serwerze. Serwer bardzo mu się podoba, więc uczymy go jak powinien zachowywać się wobec innych graczy. Nie wiem czy nauka mlodszego brata gry na serwerze jest czymś złym. Szanuje innych graczy, administracje i zalozyciela serwera, więc staram sie nauczyc go zasad w takim stopniu, aby nikomu ani sobie nie psuł zabawy z gry. Niestety starszy brat nie dał dobrego przykładu i dostał bana (wedlug mnie słusznego za wykorzystywanie luk w anty afk), ale szkoda, że na ip komputera. Dlatego wnoszę tą apelacje, zarówno w moim imieniu, jak i mojego brata, ktorego uczę i, ktory chce sie w prxyszlosci swietnie bawic na serwerze. Mam nadzieję, że Pan rozumie cała sytuację. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brat grał na Twoim koncie więc jest to współdzielenie konta. Nawet jeżeli nie chcieliście dopuścić do samodzielnej jego rozgrywki na serwerze to mogliście pomyśleć o założeniu dla niego konta oraz kontroli nad tym, co robi - wyszłoby na to samo. Na ten moment tak jak wspomniałem jest to współdzielenie konta, gdyż korzysta z niego więcej niż jedna osoba, a jest to zakazane i określone w regulaminie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności