Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

NeQu!

KARA ZDJĘTA Wniosek o odbanowanie - NeQu! ukarany przez TheArasik.

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Login: mmac1
Serial: 2D345F576DE190806B38288BCED6C6A3
Powód: Omijanie systemu Anty-AFK
Nick osoby nakładającej bana: @TheArasik.
Data otrzymania bana: 2020-07-30 10:56:12
Długość bana: 2023-11-12 10:56:12
Opis sytuacji: Dnia wczorajszego podczas gdy złapała mnie policja (koło godziny 22-23) gdy czekałem na transport do więzienia postanowiłem się napić wody nie fartem zalałem komputer gdzie stała nie zakręcona woda do tego klawiaturę i przedłużacz od razu wywaliło mi korki, postanowiłem wtedy nie włączać komputera przetarłem zalaną wodę i zostawiłem do wyschnięcia. Dziś jak wlazłem na serwer to na szczęście komputer działał i jail który miał być był. Niestety uszkodzona została klawiatura przez co postać cały czas chodziła do tyłu. Mysłałem ze jak będzie w rogu i nie będzie się poruszać to nie wpłynie to na anty-afka. W tym czasie pojechałem po nową klawiaturę. Po powrocie zobaczyłem bana.
Coś od siebie: Nie dostałem w tym czasie 600pln i 12lp z premki. Prosze o unbana mogę całego jaila dostać od nowa.
Odnośniki do poprzednich apelacji: ---

Edytowane przez NeQu!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No z tego co widziałem to już raz omijałeś Anty-AFK, więc wiedziałeś jak to działa. Tak po za tym logicznie na to patrząc w jakim celu zostawiałbyś komputer z odpalonym serwerem i jechał po nową klawiaturę skoro system Anty-AFK wyrzuca po około 10 minutach?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, TheArasik. napisał:

No z tego co widziałem to już raz omijałeś Anty-AFK, więc wiedziałeś jak to działa. Tak po za tym logicznie na to patrząc w jakim celu zostawiałbyś komputer z odpalonym serwerem i jechał po nową klawiaturę skoro system Anty-AFK wyrzuca po około 10 minutach?

Miałem 2 lata temu ale wyglądało to tak że cały czas płynąłem do przodu i się przemieszczałem - wtedy było celowo, byłem nowym graczem i nawet nie wiedziałem co za to jest (Wiem nie znajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania ale to było dawno). Teraz tak jak pisze myślałem że jak postac będzie w rogu i nie będzie się przemieszczać to system anty afk zadziała. Zostawiłem z myślą że za 10min mnie wywali i będę miał tego jaila mniej. Nie mogłem znaleźć nigdzie jak ten system anty afk działa.

Edytowane przez NeQu!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proponuję karę w wysokości 10.000PLN, które przelejesz na konto ARCON Zebry (PID: 11175) w zamian za UB. Zgadzasz się? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 godziny temu, TheArasik. napisał:

Proponuję karę w wysokości 10.000PLN, które przelejesz na konto ARCON Zebry (PID: 11175) w zamian za UB. Zgadzasz się? 

Nie za wysoka kara? Afk byłem dosłownie chwilę i nic w zamian za to nie dostałem.

Niech kara będzie to że mam bana już tydzień a przez ten czas leci mi premium+ które kończy się 07.08.2020.

Edytowane przez NeQu!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, NeQu! napisał:

Tak...

W takim razie masz od teraz 48h na wykonanie wyżej podanej czynności i zamieszczenie tutaj dowodu w postaci screenshota/loga. Jeżeli tego nie zrobisz zostaniesz ponownie ukarany. 

Edytowane przez TheArasik.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności