Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na AKKT - oskarżony przez janekbonk@onet.pl


janekbonk@onet.pl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 Nick funkcjonariusza: AKKT
 Data i godzina zdarzenia: 30.07.2020 15:00
 Pełen opis sytuacji: Funkcjonariusz użył broni w kierunku mojego kolegi który stał i nic nie robił na magazynie.
 Dowód, który to potwierdza całe zajściehttps://imgur.com/a/xCLwoMz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dostaliśmy zgłoszenie na /112, przyjechaliśmy na miejsce, po czym Pan Gajduss celował do nas z broni. Po 1 nie ja oddałem strzał, więc skarga ze startu jest nie ważna, po 2 decyzja o oddaniu strzału była uzasadniona.

Dowody na celowanie do nas z broni:

[2020-07-30 15:09:42] [Output] : Gajduss [300]: ja mam kałacha

[2020-07-30 15:09:42] [Output] : dawid1719 [66]: :D

[2020-07-30 15:09:46] [Output] : Gajduss [300]: a ty jakies cos

Edytowane przez AKKT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan jest poważny? Od kiedy na magazynie jest strefa DM że można celować z broni? nie próbuj nikogo oszukać. To ty oddałeś strzał a gracz nic nie robił tylko stał więc nic nie było uzasadnione.

Kolejny raz spytam, pan jest żałosny? 3 logi jako dowody do celowania z broni XD? Nigdy nie było strefy DM na magazynie i chyba każdy to wie.

Edytowane przez janekbonk@onet.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin