Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick z serwera: L3MOO
Login z serwera: L3MOO
Nick osoby oskarżonej: @Pracovity
Powód napisania skargi: Dług w wysokości 8k
Data zdarzenia: Dałem mu pięniądze wczoraj lecz czas na spłatę miał do dnia dzisiejszego do godziny 15.
Dowody: https://imgur.com/a/IWU3UgD
Opis sytuacji: ----
Coś od siebie: Mam nadzieję że gracz odda mi 8k.

Dowód na poinformowanie gracza o skardze: https://imgur.com/a/ZsfZXvW

Edytowane przez L3MOO

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam chciałbym wszystko wytłumaczyć atoz, jutro wracam z wakacji od kuzyna z Niemczech który zainstalował mi na jego komputerze gta, w Polsce nie mam komputera wogole ale otrzymam go do września, mam około 70.000 PLN długu spłacę to wszystko graczom jak tylko otrzymam komputer w Polsce, oczywiście jeżeli gracze zgodzą się na otrzymanie pieniędzy w późniejszym czasie, ale jest 100% ze za miesiąc otrzymam owy komputer i spłacę wszystko co trzeba, myślałem że zdarzę oddać na tym wyjeździe ale niestety plany się zmieniły i koronawirus wraca i wracam z tej racji żeby nie otrzymać kwarantanny, bardzo przepraszam graczy że was zawiodłem ale będę aktywny codziennie na forum, będę się z wami kontaktował pojawi się więcej skarg pewnie także no, dziękuję wam że udzieliliście pożyczki otrzymacie pieniądze na 100% ale tak jak wspominałem wyzej do września otrzymam komputer. Mam nadzieję na wyrozumiałość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Administracja zadecyduje, najwyżej otrzymam bana ale jak będę miał komputer napisze apelacje i wtedy będę mógł już wejść na serwer na swoim komputerze i na spokojnie wszystko załatwić i zarobić, mam nadzieję że nie otrzymam bana bo trochę szkoda żeby owi gracze zostali bez gotówki, tak bym miał jeszcze tydzień na granie u kuzyna, ale napisałem plany się zmieniły i muszę wracać ze względów na sytuację na świecie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Pracovity napisał:

Administracja zadecyduje, najwyżej otrzymam bana ale jak będę miał komputer napisze apelacje i wtedy będę mógł już wejść na serwer na swoim komputerze i na spokojnie wszystko załatwić i zarobić, mam nadzieję że nie otrzymam bana bo trochę szkoda żeby owi gracze zostali bez gotówki, tak bym miał jeszcze tydzień na granie u kuzyna, ale napisałem plany się zmieniły i muszę wracać ze względów na sytuację na świecie.

Otrzymujesz bana, nie mam pewności czy nie kłamiesz. Kiedy będziesz miał komputer, napisz apelacje i wtedy otrzymasz unbana żeby oddać długi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności