Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

... Czy to koniec?


Bart621*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Nie wiem jak mam o tym opowiadać, ale wiem, że to było dla niego ważne. Pewnie zapytacie, kto to pisze? Piszę to brat Bartka. Bartek miał poważny wypadek na motorze.. Mianowicie w nocy z dnia 20-21 kwietnia doszło do wypadku koło Amsterdamu. Moj brat [bartek, Bart621], jechal na motorze [tak jak wspomnialem wyzej] i doszło do zderzenia "czołowego" z osobówka marki Skoda. Kierowcy osobowki nic sie nie stało, lecz Bartek doznał cieżkich urazów klatli piersiowej. Przebywa on pod opieka lekarz z Amsterdamskiego szpitala. W stanie śpiączki. Na dokladne informacje, co tam sie stalo, trzeba bedzie poczekac. Po części, bede zajmowal sie jego kontem, splacal dlug. Nie wiem, kiedy wroci do gry.. Moze za 2 tygodnie, 2 miesiace, 2 lata? Nie wiem.. Aktywnosc konta spada do minimum, poniewaz ja pracuje, bede go odwiedzal w szpitalu, beda to godz 21-23. Mam nadzieje, ze jrszcze przez wiele lat, bedziecie mogli go spitkac na serwerze. 22 kwietnia bedzie musial przejsc 2 kolejne operacje...

 

 

 

Marcin, brat Bartka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuje i życzę szybkiego powrotu do zdrowia.. Smutny widok patrzeć na brata leżącego na szpitalnym łóżku jeszcze w śpiące współczuje Ci naprawdę.. Jak to mówią motocykliści nie są tak szanowani jak osobówki.. Trafi się jeden baran który chce się pokazać przed kumplami i wyjdzie jak wyjdzie, szczęście w nie szczęściu, bo jak to czołowe to mogło być o wiele wiele gorzej.

Powodzenia tam, co prawda nie znam go, ale życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia! LwG!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;c.Szkoda bartka i również wspólczuje ci ;cc.Moją pasją są Motocykle bartka pewnie też.Sam posiadam motocykl i czasem jak jade do lasku to też różni debi*** jeżdzą po ulicy dlatego najlepiej nikomu nie ufać na drodze.Chciałbym aby twój brat wrócił do siebie i jeździł na swoim motocyklu dla pasji.Więc życzę szybkiego powrotu do zdrowia.Lewa Brat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur..

 

Ja z Bartkiem w zgodzie nie żyłem ostatnio i bije się za to... :(

 

Na razie straciliśmy fajnego Gracza z serwera, i jest to trudne jednak najgorsze jest to że pamiętał Mnie jako wroga... i aktualnie straciliśmy kogoś naprawde spoko, i nie wiemy co z nim będzie. :( Niech zdrowieje szybko i wraca do gry.

 

"Trzeba coś stracić, by coś docenić" -3Y. <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żeby coś, ale dobry bajkopisarz mordko jesteś. Doskonale pamiętam Cie z ASAMD za czasów Vidsona. Sam wtedy się chwaliles że masz 13 lat, a w podaniu napisałeś więcej.

 

No cóż, dziecko próbuje zwrócić na siebie uwagę.

Turek może tak może nie 

 

Mógł zmyślić aby zwrócić na siebię uwagę i aby to miało dużo postów.Brat już pracuje a za niego pisze ,a taka ortografia.

 

No ja nie wiem Jeżeli to prawda to Współczuje

 

A jeżeli chciałeś zwrócić na siebię uwagę to powiem ci mogłeś tego nie pisać.

 

PS.Przed będę nie stawia sie przecinka i jak bierzesz w " to nie czołowego tylko "Zderzenia Czołowego"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin