Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Seb!x!Q976

Oskarżony - Ukarany Skarga na arson*

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: Sebixele6076
Login z serwera: SebixiQ907
Nick osoby oskarżonej: @arson*
Powód napisania skargi: Nieoddanie drugiej raty za pojazd marki banshee wynoszącej 150k
Data zdarzenia: od 6.07 do teraz
Dowody: oświadczenie gracza że odda https://imgur.com/a/X1ZmJG0
Opis sytuacji: napisał do mnie arson* że kupi banshee ale na raty nie chciałem się zgodzić ale mówił że jest legit naciskał na te raty to się zgodziłem potem pisałem do niego gdzie są moje pieniądze ale on mnie ignorował po moich wiadomościach wychodził z serwera usunoł konwersacje z discorda .
Coś od siebie: uważam że arson to oszust i nawet jak mi nieodda pieniędzy to powinien dostać bana żeby nie oszukał już innych osób
Dowód na poinformowanie gracza o skardze: https://imgur.com/a/NsVVUUI

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem, nie oddałem raty... Dlaczego? Brak chęci na granie na serwerze, aktualnie przerwa na czas nieokreślony, ja proponuje tak: Odmieniamy się, ja dostaje 800k tak jak było na początku, @SebiXele6076 daje banshee i jest po sprawie, mogę jeszcze zostać ukarany banem za nie spłacenie długu, ADMINISTARCJA wybierze na ile, tylko mam nadzieję że nie będzie to ban permamentny, bo na serwer jeszcze kiedyś chciałbym wrócić, przerwe spowodowała blacklista KSF... Także @SebiXele6076 do dogadania, jeśli wolisz abym był zbanowany to napisz, jeśli nie to to jest chyba jedyna opcja jaka wchodzi w grę, PRZEPRASZAM @SebiXele6076...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Albo robisz co chcesz to niemoże być tak że ja jestem stratny bo ty niemasz chęci grania nagle zapewniałeś że możesz to uzbierać w tydzień

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności