Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera:  Turbo123211
Login z serwera: Turbo123211
Nick osoby oskarżonej: @Nikki02
Powód napisania skargi: Przyjmowanie majątków 
Data zdarzenia: daty przejmowania majątków są różne 
Dowody: poniżej wstawię zdjęcie 
Opis sytuacji: Witam, dziś chciałbym złożyć skargę na gracza o nicku @Nikki02, powodem mojej skargi jest przejmowanie powyżej osoby majątków od różnych graczy, jak i również ode mnie. Myśle ,że administacja na spokojnie zobaczy w logach ile oto osoba przyjęła majątków.
Coś od siebie: Skończyłem grę na 4life wiec postanowiłem @Nikki02 swój majątek. Jako iż również dowiedziałem się ,że nie byłem pierwsza osobą która postanowiła obdarować oto tego gracza. Tyle ode mnie 
Dowód na poinformowanie gracza o skardze: zdjęcie poniżej 

CFFA4738-92A2-491E-B07B-D37F5A847522.jpeg

445769D8-A7D2-4994-9862-6AAC389D51EA.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Wodnik* napisał:

Widać że to jest handel wymienny 

Więc płaciłeś jej w ratach i oszukujesz ludzi XDD

Nie no beka z ciebie typie XD

Co ? Kupiła ode mnie Elegy za 430k jako iż postanowiłem skończyć grę na tym czymś i nie marnować życia jak większość z Was oddałem jej te pieniądze co dostałem od niej za Elegy, z czego mi wiadomo przyjęła z 3 majątki, jeżeli nie wiesz o co chodzi, to się nie odzywaj ;) Niech @Nikki02 się wypowie, to zobaczysz jaka prawda jest 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, KOXX napisał:

Kręci coś 

Napisałem skargę bo nie gram już na tym czymś xD Bez przyczyny tego nie napisałem ;) a jak od @Plamisty* przyjęła Deluxo, Washingtona 1 na serwerze. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Wodnik* napisał:

Czyli chłop rozdawał majątek jak dwóch innych i oskarża nie winną osobe

Jesteś na serio żałosny

Powiem tak, @Nikki02 to moja znajoma z prawdziwego życia, i jakoś nie miała problemu przyjmując mój majątek oraz prosząc mnie o pasy bo chciała wywieść mój węgiel żeby mieć $, tak samo jej nie przeszkadzało jak przyjmowała od kilku innych ludzi majątki. Jeżeli nie macie pojęcia nic w tej sprawie, to nie piszcie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@Nikki02 Wytłumacz czemu logowałaś się na konto gracza który napisał skargę oraz na @TaDarsia02 ?

Oczywiście gracz Turbo został zbanowany za rozdawanie majątku a ty razem z nim, poprzez logowania na inne konta w tym jego/lub on na twoje. (ten sam serial)

Edytowane przez Kacperix3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, TaDarsia02 napisał:

Witam, skoro zostałam tutaj oznaczona, to sie wypowiem. Nicola jest moja przyjaciółka w zyciu realnym i czesto jak byłam u niej, to sie logowalam na jej komputerze.

Dobrze, tak myślałem, więc teraz czekam na wypowiedź osoby oskarżonej w sprawie gracza Turbo, dlaczego było logwanie na jej serial tego oto gracza/lub dlaczego ona się logowała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, wytłumaczę całą sytuacje. Przyznaje, że logowałam się na konto gracza @Turbo123211 zaproponował mi kiedyś, że poda mi swoje hasło żebym mogła wywieźć węgiel. Owy gracz znał też moje pasy i któregoś dnia postanowił to wykorzystać, wszedł na moje konto i robił sobie żałosne „żarty”. @TaDarsia02 w całej tej sytuacji jest niewinna. Znamy się prywatnie i będąc u mnie zdarzyło jej się pare razy zalogować na moim komputerze. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności