Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Lemis

KARA NIEZDJĘTA Wniosek o unban - Lemis ukarany przez @Kacperix3

Rekomendowane odpowiedzi

Login: Lemis

Serial: DE85D70FD9182002A4D4B4FD4C3D7FF4

Powód: Oszukanie przy sprzedaży auta

Nick osoby nakładającej bana: @Kacperix3

Data otrzymania bana: 2020-07-14 11:43:16

Długość bana: 2023-10-27 11:43:16

Opis sytuacji: Na samym wstępie przyznaje się do winy, a więc tak wystawiłem samochod ponieważ jestem nowy nie znam sie na cenach i jakis samochod V Max 120 za 4k PLN no do negocjacji, kupujący też byl nowy wiec chcial sie dowiedziec cos o tym samochodzie no to dla zartow napisalem ze to wariat i normalnie potem napisalem jaki vmax jak sie rozpedza jaki przebieg itp, no i tak wyszlo ze osoba kupująca nie skumala ze zartowalem ze to szybkie jest napisalem pozniej wyraznie ze vmax 120 a on zrozumial 160 i dal za niego 4k potem nie bylo mnie na serwie dlugo troche bo wyjechalem na wakacje wiec nawet nie mialem jak mu oddac pieniedzy lub co kolwiek z tym zrobic. 

Coś od siebie: tak jak napisałem wyżej, napisałem pozniej ze to zart. mam nadzieję ze sprawa się wyjaśni i będzie unban. Z góry dziękuję za przeczytanie apelacji.

Odnośniki do poprzednich apelacji:  

Brak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności