Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pracovity

KARA ZDJĘTA Wniosek o odbanowanie Pracovity ukarany przez Kacperix3

Rekomendowane odpowiedzi

Treść wątku: Odbanowanie.
Login: Pracovity
Serial: F7B7B6B298C49F3888F2DDAF3C5C9084
Powód: Skarga na forum.
Nick osoby nakładającej bana: @Kacperix3
Data otrzymania bana: 31 lipca 2020r.
Długość bana: 3 lata.
Opis sytuacji: Atoz, wiesz o co chodzi ale wspomnę jeszcze raz, zapożyczyłem się i otrzymałem bana ponieważ musiałem wracać do polski poniewaz wirus znów wraca. bo u kuzyna grałem ponieważ zainstalował mi na swoim komputerze MTA, wróciłem do polski rodzice kupili mi laptopa, mam nadzieję że chociaż żeby długi odpracować będzie dawało radę.
Coś od siebie: Trochę szybko, bo mówiłem że do września, lecz szybciej rodzice postanowili mi kupić komputer, lecz nie taki co chciałem ale nie mam wyboru.

PS: Mam mananę 1.6 z up3 i felgami więc ja sprzedam i myślę że za 30.000 PLN uda mi sprzedać. Więc już na 2 osoby będzie.

Odnośniki do poprzednich apelacji: - - -

Edytowane przez Pracovity

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Pracovity napisał:

Mam dalej bana na serial, bo zapomniałem się i próbowałem się zalogować.

Zobacz teraz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ty odbanywowujesz serial na którym grałem, teraz gram na nowym laptopie i przypadkowo się zalogowałem i mam bana, więc ten serial trzeba odbanowac

F7B7B6B298C49F3888F2DDAF3C5C9084

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności