Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Prelud

KARA NIEZDJĘTA Wniosek o odbanowanie - matthy24 ukarany przez Grzengol

Rekomendowane odpowiedzi

Login: matthy24

Serial: F06467D6BF104E5FF25F0002780C5E62

Powód: "cbk do członka administracji" Nick osoby nakładającej bana: Grzengol

Data otrzymania bana: 2020-07-10 21:25:55

Długość bana: 2020-10-08 21:25:55

Opis sytuacji: Opis sytuacji cały był zawarty w poprzedniej apelacji, jako iż żadne fakty itp. dotyczące całego zajścia nie przyszły mi do głowy to postanowiłem iż skopiuję ów zawartość :D "Po otrzymaniu moim zdaniem bezsensownej kary, a jako iż wiem, ze HrazY trochę dziwnie obchodzi się z niektórymi graczami, ale odstawmy to na bok, nerwy wzięły swoje, oraz napisałem niestosowną wiadomość w raporcie typu "Chyba Ciebie chłopczyku po**o". Zrozumiałem to co zrobiłem po 5-ciu dniach oraz przyznaję się do popełnionego czynu, oraz ów sytuacja nie powinna nigdy się wydarzyć. Chciałbym przeprosić członka administracji Hrazego za zaistniałą sytuację do której nie powinno dojść, oraz jest mi bardzo przykro z tego powodu, bo mi z takiego powodu byłoby przykro."

Coś od siebie: No cóż chciałbym ponownie odwołać się od bana, który został mi słusznię nałożony. Zostałem proszony, abym napisał apelacje w następnym miesiącu więc to robię ponownie. Grzengol uwzględnił w apelacji iż pomyśli ówczas nad skróceniem kary. Mi nic nie pozostało jak nie ponownie z całego serduszka przeprosić członka administracji, mianowicie Hrazego za całe zajście, oraz obiecuje iż sytuacja się już nie powtórzy tyle mam do powiedzenia

Odnośniki do poprzednich apelacji: https://mta4life.pl/forums/topic/203306-wniosek-o-odbanowanie-matthy24-ukarany-przez-grzengol/?tab=comments#comment-1590777

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

§12
Zabrania się pisania apelacji przez osobę inną niż apelująca, wyjątkiem są prośby o zdjęcie kary na forum, lecz w tym przypadku twórca wątku ponosi pełną odpowiedzialność za treść w nim się znajdującą.

matthy24 osobiście musi napisać apelacje, żeby jego kara mogła być zdjęta/skrócona. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności