Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

xXBoniuXx

[RCON] Wniosek o odbanowanie - <xXBoniuXx> ukarany przez <Purmur>

Rekomendowane odpowiedzi

Login: xXBoniuXx
Serial: 86AB5B1B29E79AAD29BF42A042D7D7F3
Powód: " Wyjaśnij coś na forum "
Nick osoby nakładającej bana: @Purmur
Data otrzymania bana: 10.10.2018r
Długość bana: 05.07.2021r
Opis sytuacji: Witam całą szanowną Administrację. Otóż bana otrzymałem za współdzielenie majątku czy coś w tym stylu. Po tej około 2 letniej przerwie ( która pozmieniała co nieco w moim życiu prywatnym ) chciałbym powrócić na serwer iż w końcu mam zapał , ochotę i przede wszystkim czas aby ponownie zacząć grę, jeżeli otrzymam taką możliwość od administracji. 
Coś od siebie: Z góry od razu chciałbym przeprosić za całą zaistniałą sytuację, która wynikła częściowo z mojej winy. Chciałbym powrócić na serwer 4Life , gdyż tak jak napisałem powyżej w końcu jakoś ustabilizowało się moje życie prywatne i mam ochotę/zapał do powtórnego grania na serwerze. Również chce przeprosić za to że oznaczam tutaj byłego Administratora Purmur , ale nie mam pomysłu kogo innego mógłbym tutaj oznaczyć jako osobę nakładającą karę. Zależałoby mi na powrocie na serwer, chociaż to już zależy od Szanownej Administracji czy dostanę tą tzw. drugą szansę aby móc znowu z uśmiechem na twarzy grać/bawić się i czerpać przyjemność z rozgrywki na serwerze. Wiem że to co się podziało nie jest małym tam przewinieniem dlatego też nie zdziwię się jeżeli owej szansy nie otrzymam, mimo wszystko Proszę Administrację o pozytywne rozpatrzenie apelacji. ~ Z poważaniem xXBoniuXx
Odnośniki do poprzednich apelacji:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności