Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Trito

Wniosek o odbanowanie Trito ukarany przez Greyna.gg

Rekomendowane odpowiedzi

Login: Trito
Serial: 1ACF554CF4A2403879E8FD4E67CCA8F4
Powód: Wyjaśnij coś na forum
Nick osoby nakładającej bana: Greyna.gg
Data otrzymania bana: 2020-06-18 23:48:17
Długość bana: 2023-10-01 23:48:17
Opis sytuacji: Szczerze mówiąc sam nie wiem co mam powiedzieć, jedyną myślą jaka przychodzi mi do głowy to sytuacja sprzed kilkunastu dni, gdy moje konto na forum zostało skradzione, a owy złodziej próbował otrzymać hasło do mojego konta za pośrednictwem nieświadomej zagrożenia administracji. Aby szybko interweniować i nie dopuścić do otrzymania mojego konta w grze przez włamywacza, założyłem kolejne konto na forum; https://mta4life.pl/profile/58236-tritoskradziono-mi-k/
Coś od siebie: Myślę że moje konto zostało zbanowane po to, aby nie było w posiadaniu oszusta... jeżeli będę musiał potwierdzić swoją tożsamość, że jestem tym prawdziwym właścicielem konta to myślę że zrobienie tego za pośrednictwem maila jak i YouTube będzie najlepszą opcją.
Odnośniki do poprzednich apelacji: Niewinność udowodniona w poprzedniej apelacji, lecz cierpliwość mi zabrakło ;v

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Greyna.gg napisał:

Udowodnij że zalegałeś owemu graczowi gotówkę w wysokości 34,999.00 PLN.

Nie mogę tego jednoznacznie udowodnić, może jakbym zapytał Bloba(mam z nim kontakt bo musiałem mu oddać w końcu te pieniądze) to dałby mi namiary na ówczesnego właściciela Moonbeam'a któremu jakaś część tych pieniędzy się należała (pamiętam że składali się na tuning).

Edytowane przez Trito
[...] jednoznacznie*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Greyna.gg napisał:

Możesz sprawdzić swoje transakcje i tutaj wkleić.

Jak dobrze zrozumiałem, to będzie to:
https://imgur.com/a/WZqZsk5

+(widać na SS'ach PID gracza, i się zgadza z dwoma nickami)

Edytowane przez Trito
+(widać na SS'ach PID gracza, i się zgadza z dwoma nickami)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Greyna.gg napisał:

Chodzi mi o gotówkę którą on Ci dał.

Proszę Panią, widzę że zaszło lekkie nieporozumienie.
Ja przelałem zaległą gotówkę graczowi, nie on mi. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Greyna.gg napisał:

Jeżeli była zaległa to kiedyś musiał on Ci ją dać ;).

Ja byłem mu te pieniądze winny, ponieważ zrobiłem film sponsorowany jego kosztem. ;D

Edytowane przez Trito
pieniądze* , Link(film sponsorowany *tuning-zwrot z demontu*): https://youtu.be/R2VF8sc_X7c

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, Greyna.gg napisał:

Można jaśniej to napisać? 

Postaram się jak tylko mogę, ale zauważyłem że wiele osób śledzących tą sprawę, już w tym wszystkim pogubiło.

Dobrze... A więc pewnego pięknego dnia wpadłem na pomysł aby nagrać film na YouTube, był to mój jeden pierwszych filmików. Poznałem między czasie 2 graczy, z którymi dobrze się bawiliśmy na serwerze tego dnia.
Jeden z graczy, oznajmił mi że kupił nowy pojazd - Moonbeam. Stwierdziłem że zasugeruję mu aby ten pojazd stuningował, padły propozycje felg, spoilerów itp... Ja podsunąłem propozycję aby poszedł na całość i zamontował kilka upów. Koniec końców zapadła jednoznaczna decyzja - Tuningujemy go, i nagrywamy z tego odcinek. I tak oto po upływie roku, oddałem pieniądze które były "wypełnieniem" ceny demontażu części.

"wypełnieniem" - użyłem tego słowa w przenośni, ponieważ jak zdemontujemy przykładowo UP1, To nie dostajemy 100% kwoty, a jakieś 60-70%, i ja te 30-40% pokrywałem kwotą 35k, oczywiście z drobną nawiązką (bo w końcu upłynęło już ponad rok!).

Edytowane przez Trito
-go | +tego słowa*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Greyna.gg napisał:

Czyli dałeś mu te 35 tyś w prezencie, a przy tym złamałeś regulamin serwera.

Nie... Nie dałem tych pieniędzy w prezencie.
Pokryłem koszt demontażu części, tak aby gracz montując je wyszedł na 0.

Ja chciałem nagrać odcinek, a chłopaki trochę się pobawili na mój koszt.
OCZYWIŚCIE! dopilnowałem osobiście aby gracz te UPy zdemontował.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

(Rozpisałem się jeszcze raz na ten temat, myślę że najkrócej, i najbardziej zrozumiale w apelacji gracza kochamzbyka.gg)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności