Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

K@milo$

KARA ZDJĘTA Wniosek o Odwieszenie Prawojazdy na [email protected]$ Ukarany przez DanielRB

Rekomendowane odpowiedzi

Login: KAMIL3490
Serial368266211699A1F557C46BBA77DA63F
Powód: Celowe taranowanie
Nick osoby nakładającej kare: @DanielRB
Data otrzymania kary: 1 sierpnia 2020r. Godzina: 18:18
Długość kary: 4 sierpnia 2020r. Godzina: 18:18
Opis sytuacji: Na początku jechałem sobie z magazynu w strone mecha z za zakrętu wyłonił się gracz w mananie i perfidnie staranował mnie jazda pod prąd wysłałem raporty ale nikt ich nie przyjmował po tej stłuczce pojechałem na mecha i naprawiłem pojazd gdy juz czas naprawy upłynął ku końca gracz wjechał we mnie w tył samochodu Ps. Byli na to świadkowie na mechu następnie gracz zaczął uciekać w stronę magazynu więc także zacząłem go taranować
Coś od siebie: rozumiem ze kara została dana słusznie ale także ten gracz w mananie mnie wielokrotnie taranował poczuwam się do winy i przepraszam za to całe zajście, liczę na pozytywne rozpatrzenie apelacji
Odnośniki do poprzednich apelacji: --

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności