Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

SZALOM

KARA NIEZDJĘTA Wniosek o odbanowanie - SZALOM ukarany przez Kacperix3

Rekomendowane odpowiedzi

Login: OliverPL
Serial: 198FB52DBA2551A281CD3E571075EEB2
Powód: Współdzielenie konta
Nick osoby nakładającej bana: Kacperix3
Data otrzymania bana:  2020-08-01 23:37:00
Długość bana: 2023-11-14 23:37:00
Opis sytuacji: Przyjechał do mnie kolega w odwiedziny. Razem gramy na tym serwerze więc on postanowił się zalogować na swoje konto na moim komputerze i popracować trochę. Zrobił około 5/6 kursów na lawetach, po czym skończył pracę i ja z tego konta postanowiłem napisać reporta, ponieważ nie wiem czy granie na kolejnym koncie na jednym serialu jest dozwolone(przypominam, że na tym koncie byłem max 2min). Dowiedziałem się, że to jest zabronione i od razu postanowiłem napisać skargę na siebie i myślałem, że nie dostanę bana za taką małą sytuację która wyszła z przypadku.
Coś od siebie: Bardzo proszę o unbana lub zmniejszenie kary! :( Kocham ten serwer i nie chcę z niego odchodzić! Cała sytuacja to jeden wielki przypadek i tyle. Nie wiedziałem, że za to jest ban NAPRAWDE! Prosze o litość.
Odnośniki do poprzednich apelacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności