Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Skipowsky - oskarżony przez ziomtrio


ziomtrio1076
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza: @Skipowsky
    Data i godzina zdarzenia: 2 sierpnia tego roku.
    Pełen opis sytuacji: Witam byłem na dm'ie wraz z kolegą, wtedy SAPD weszło i zaczeliśmy się strzelać po czym zaczą gonić mnie policjant @AdiZ który złapał mnie i pisał: 

Cytat

 [2020-08-02 18:59:18] [Output] : AdiZ [256]: 60 min jail 

zaniósł mnie do radiowozu w którym czekałem 15min, i po tym czasie pojechaliśmy do więzienia. Zamiast dać mi 60 dostałem 90, a ja nikogo nie zabiłem z policji.
    

Dowód, który to potwierdza całe zajście: [2020-08-02 19:17:48] [Output] : âś” ZostaĹ‚eĹ›/aĹ› przeniesiony/a do wiÄ™zienia.
[2020-08-02 19:17:48] [Output] : ✔ Powód: Ostrzał + zabójstwo SAPD
[2020-08-02 19:17:48] [Output] : ✔ Czas, który musisz odsiedzieć to 90 minut/y

Ja, ziomtrio zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Edytowane przez ziomtrio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Witam Police Officer III Skipowsky

Podczas akcji na DM złapaliśmy cię zostałeś zatrzymany z powodu ostrzału w naszą stronę (możliwe),Nie wiem na 100%  Zostałeś wsadzony do mojego pojazdu i po akcji DM wsiadłem do niego i odwiozłem was do więzienia pytałem się 2x na kanale taktycznym za co macie dostać osadzeni w więzieniu i otrzymałem info że zabójstwo.Co od razu wiąże się z 90min odsiadką.Poprzednią akcje gdy cie goniłem na DM gdy prawie cie miałem lognąłeś.Tyle ode mnie czekam na wypowiedź zarządu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin