Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Nudzio. - oskarżony przez Maly_Karakan


bertsiema
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza: @Nudzio.
    Data i godzina zdarzenia: 04.08.2020 01:00
    Pełen opis sytuacji: Zaczynając od początku, była akcja na DM było PD itd. Po paru minutach akcja została zakończona, kto dał się złapać ten się dał, stała jedna radiolka na poboczu i były podliczane minuty każdemu zatrzymanemu. Skoro było juz koniec akcji, to postanowiłem wejść na DM'a i postrzelać się z pozostałymi graczami. Przez krótką chwile nie było nikogo w pobliżu do kogo mółgbym zacząć strzelać, więc widząć radiowóz na poboczu oddałem jeden strzał w jego stronę oraz w stronę funkcjonariusza (Nudzio). Oczywiście zaczął po tym do mnie biec i postrzelił mnie z tasera oraz zabrał do radiowozu, po kilku minutach zostałi mi podliczone minuty do odsiadki, jest to 60 minut za rzekomy ostrzał PD.

No i mam jeszcze pytanie, czy strzał w radiowóz uszkodził go? Nie.

Strzał w funkcjonariusza zadał mu obrażenia? Nie.

Więc dlaczego idzie się za to do paki?
    Dowód, który to potwierdza całe zajście:

Tutaj skarga na moja osobe i innych tez graczy rozpatrzona przez SA: https://mta4life.pl/forums/topic/181241-skarga-na-maly_karakan-m3fedron-dzejsbond007/?tab=comments#comment-1440166

Tutaj film z dzisiejszej akcji: https://imgur.com/a/8jD1GRn

Ja, Maly_Karakan zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje

Skargę wklejam na prośbę gracza.

Edytowane przez Amebus*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie. Zaczynając od początku - skąd wiesz, że akcja była zakończona? Teraz może uświadomię Ci, że akcja nie była zakończona, a prowadziliśmy w pewnym stopniu dalej swoje działania. Przechodząc dalej - jak widać na nagraniu, celowałeś mi prosto w głowę oraz oddałeś w moją stronę strzały. To, że byłeś poza strefą DM, nie oznacza, że jesteś nietykalny. Jak mówi jeden z podpunktów taryfikatora więziennegoużycie broni palnej wobec SAPD - 60 minut. Moja działania w związku z tym, zostały wykonane odpowiednio, tym samym, Ty zostałeś odpowiednio ukarany za swój czyn. Pozdrawiam oraz życzę miłego dnia. 
Na dodatek, można zauważyć braki w umiejętności liczenia do dwóch. (https://imgur.com/a/8jD1GRn)

10 godzin temu, Amebus* napisał:

więc widząć radiowóz na poboczu oddałem jeden strzał w jego stronę oraz w stronę funkcjonariusza (Nudzio).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Nudzio. napisał:

Na dodatek, można zauważyć braki w umiejętności liczenia do dwóch. (https://imgur.com/a/8jD1GRn)

XD?

Na nagraniu widać, początek nagrania - 30kul, pare sekund pózniej 28 kul. Jedna kula wystrzelone w stronę radiowozu, druga w Ciebie, więc w czym problem?

No ale dobrze, poczekajmy na zarząd niech on zadecyduje.

Wklejam na prośbę gracza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Amebus* napisał:

więc widząć radiowóz na poboczu oddałem jeden strzał w jego stronę oraz w stronę funkcjonariusza (Nudzio).

 

19 godzin temu, Amebus* napisał:

No i mam jeszcze pytanie, czy strzał w radiowóz uszkodził go? Nie.

Strzał w funkcjonariusza zadał mu obrażenia? Nie.

Więc dlaczego idzie się za to do paki?

Teraz ja mam pytanie - oddałeś strzały w stronę funkcjonariusza? Tak.

Punkt w taryfikatorze mówi jasno: użycie broni palnej wobec SAPD - 60 minut

Dlatego za to trafia się do więzienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin