Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na VenomeQ - oskarżony przez Maly_Karakan


bertsiema
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: @VenomeQ

 Data i godzina zdarzenia: 04.08.2020 17:30

Pełen opis sytuacji: Przeteleportowałem się na strefe DM nie wiedząc, że są tam SAPDY, nie chciałem się z nimi strzelać, więc po prostu sobie biegałem i obserwowałem całą akcję. Biegłem na torowisko by zobaczyć czy coś tam się dzieje, biegł przede mną funkcjonariusz VenomeQ. Będąc na torowisku wyjąłem uzi i strzeliłem w stojącego na torowisku pojazd ( Walton ), VenomeQ, który stał 5-10 metrów dalej w dodatku byłem odwrócony tyłem do niego, uznał, że strzały były w jego stronę co jest kompletnym nieporozumieniem. Po strzałach w pojazd, który tam stał zaczął mnie VenomeQ gonić i próbował mnie złapać, po chwili mu się to udało i zabrał mnie do radiowozu pod rzekomym Ostrzałem frakcji PD i trafiłem do więzienia na 60 minut. Z góry chce napisać, że posiadam nagranie całej akcji, które mogę pokazać zarządowi.

 Dowód, który to potwierdza całe zajściehttps://imgur.com/a/CYq8SIO

Ja, Maly_Karakan zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.

Skargę wklejam na prośbę gracza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak widać na filmie, biegając wokół mnie oddawałeś strzały z broni. Żadnego innego gracza nie było w pobliżu. W sytuacji tej poczułem się zagrożony i podjąłem czynności mające na celu schwytanie twojej osoby. Po umieszczeniu Cię w radiowozie zgodnie z taryfikatorem więziennym zostałeś przestransportowany do więzienia na okres 60 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin