Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na K3rtoz, Sarius - oskarżony przez Maly_Karakan


hiperb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WSTAWIAM ZA @Maly_Karakan Z POWODU JEGO PUNKTOW NA FORUM

Nick funkcjonariusza: @K3rtoz, @Sarius

Data i godzina zdarzenia: 04.08.2020 19:50

Pełen opis sytuacji: Kierując się w stronę Spawnu Ocean Flats w SF jechał przede mną Manana lub Perennial miałem dosyć szybkie auto, więc postanowiłem wyprzedzić Manane/Perennial by przyśpieszyć. Po chwili któryś z funkcjonariuszy puścił binda przez MEGAFON, "SAPD, Zjedz na pobocze itd." Ja pomyślałem, ze ścigają Perka lub mananke i ja pojechałem dalej, gdy nie było za mną Perka/Mananki to podjechał radiowóz i puścił binda, abym się zatrzymał więc to zrobiłem. Oczywiście funkcjonariusze uznali to za próbę ucieczki i wezwali wsparcie, oraz po zatrzymaniu zostałem złapany. Uważam, że na samym początku powinienem zostać poinformowany o tym, że to mnie gonią, mam na myśli "Funcjonariusz Sarius nakazał Ci się zatrzymać itd." lecz tego nikt nie zrobił, tylko został puszczony bind z megafonu o zjechaniu na pobocze, skąd mogłem wiedzieć, że to mnie gonią skoro jechał za mną jeszcze jeden pojazd?

Dowód, który to potwierdza całe zajście: [2020-08-04 19:38:04] [Output] : MEGAFON (K3rtoz): San Andreas Police Department! Zjedz na pobcze, zgaś silnik i nie opuszczaj pojazdu! -- został puszczony tylko taki bind, no i skąd mogłem wiedzieć, ze to do mnie? I tutaj gdy został puszczony jeszcze raz ten sam bind zorientowałem się, ze to do mnie, więc sie zatrzymałem ( nikogo oprócz radiowozu nie było za mną ). 2020-08-04 19:38:59] [Output] : MEGAFON (K3rtoz): San Andreas Police Department! Zjedz na pobcze, zgaś silnik i nie opuszczaj pojazdu! - następnie zostalem przeniesiony do wiezienia na 67 minut "odmowa mandatu", a mandat za ucieczke.

 

Ja, Maly_Karakan zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje

 

Edytowane przez stampii
^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, Police Officer III K3rtoz.
Zacznijmy od początku, wyprzedziłeś nasz radiowóz przekraczając tym samym prędkość więc podjąłem próbę zatrzymania cię. Puściłem binda, sygnały etc. wiadomo. Może i przejeżdżał jakiś pojazd, on jechał prosto a my odbiliśmy w prawo. Byłem dalej za tobą a ty twierdzisz że ja ścigałem inny pojazd, jak? Wracając zacząłeś według nas uciekać więc zgłosiliśmy pościg, uciekałeś w zakamarki i jechałeś dalej prosto bez zatrzymywania się. Dopiero po kilku minutach zjechałeś na pobocze i się zapytałeś czy to do mnie? Nie wiem czy serio nie wiedziałeś czy udajesz tylko. Ale według mnie ta druga wersja jest prawdopodobna. Dostałeś ostrzeżenie na megafonie o zatrzymaniu się, sygnały świetlne i dzwiekowe były uruchomione, Wiadome jest przecież że jak jechałem za tobą to cię próbowałem zatrzymać, inaczej bym cię wyprzedził lub ominął. Najpierw na serwerze pisałeś że wcale ci nie dałem tego binda. Teraz na skardze piszesz że był dany, nawet loga wysłałeś.

Tutaj dam moje logi gdzie były te bindy puszczane:
[2020-08-04 19:38:02] [Output] : *MEGAFON* (K3rtoz): San Andreas Police Department! Zjedz na pobcze, zgaś silnik i nie opuszczaj pojazdu!
[2020-08-04 19:38:57] [Output] : *MEGAFON* (K3rtoz): San Andreas Police Department! Zjedz na pobcze, zgaś silnik i nie opuszczaj pojazdu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, K3rtoz napisał:

Dzień dobry, Police Officer III K3rtoz.
Zacznijmy od początku, wyprzedziłeś nasz radiowóz przekraczając tym samym prędkość więc podjąłem próbę zatrzymania cię. Puściłem binda, sygnały etc. wiadomo. Może i przejeżdżał jakiś pojazd, on jechał prosto a my odbiliśmy w prawo. Byłem dalej za tobą a ty twierdzisz że ja ścigałem inny pojazd, jak? Wracając zacząłeś według nas uciekać więc zgłosiliśmy pościg, uciekałeś w zakamarki i jechałeś dalej prosto bez zatrzymywania się. Dopiero po kilku minutach zjechałeś na pobocze i się zapytałeś czy to do mnie? Nie wiem czy serio nie wiedziałeś czy udajesz tylko. Ale według mnie ta druga wersja jest prawdopodobna. Dostałeś ostrzeżenie na megafonie o zatrzymaniu się, sygnały świetlne i dzwiekowe były uruchomione, Wiadome jest przecież że jak jechałem za tobą to cię próbowałem zatrzymać, inaczej bym cię wyprzedził lub ominął. Najpierw na serwerze pisałeś że wcale ci nie dałem tego binda. Teraz na skardze piszesz że był dany, nawet loga wysłałeś.

Tutaj dam moje logi gdzie były te bindy puszczane:
[2020-08-04 19:38:02] [Output] : *MEGAFON* (K3rtoz): San Andreas Police Department! Zjedz na pobcze, zgaś silnik i nie opuszczaj pojazdu!
[2020-08-04 19:38:57] [Output] : *MEGAFON* (K3rtoz): San Andreas Police Department! Zjedz na pobcze, zgaś silnik i nie opuszczaj pojazdu!

Nie było nakazu zatrzymania. -- chodzi o cos takiego "Funcjonariusz Sarius nakazał Ci się zatrzymać" - cos takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, ze nie dostałem ani jednego nakazu zatrzymania sie, dopiero po przejechaniu kilku metrów zorientowałem się, ze to ja mam się zatrzymać, wiec to zrobiłem i od razu podjechały SWATY oraz inne radiowozu uznając to za ucieczke i zostałem wsadzony do więzienia na ponad 60 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin