Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Zdarzenia/RP


Skakacz.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z GÓRY PRZEPRASZAM ZA BLEDY W SFORMUŁOWANIU ZDAŃ XD

Witam, jestem w San Andreas Fire Departament na stopniu strażak, może nie za wysoko ale zawsze coś ;D.  We frakcji jestem od tygodnia i zauważyłem że najczęstsze rp dla frakcji SAFD są Pożary, Wypadki, plamy ropopochodne czy powalone drzewa. Dzień w dzień cały czas rp z wyżej wymienionych, oczywiście nie mówię że to źle, lecz wspaniałe, że tak dużo osób chce i potrafi odgrywać rp, tym samym dając nam szansę na awans za zrobione wyjazdy. Lecz przychodzę do was z pomysłem na owy Role-Play, otóż akcji RP może być bardzo bardzo dużo, różnych najróżniejszych, dlatego piszę ten post by zachęcić was do odgrywania najróżniejszych akcji RP dla SAFD ale i nie tylko, dzisiaj był wypadek masowy, coś nowego, akcja trwała 1h, wcześniej była bomba, też akcja trwała z 40 minut, w akcjach to brały udział  takie służby jak ,,SAFD , SAPD, SAMD, czy WOJSKO ( bomb squad, patrol saperski, medycy). Jest to fajne rp gdyż jest to coś nowego i bardziej rozbudowanego niż pożar krzaka. My takie akcje lubimy, lubimy odmienne rp nie dzień w dzień pożary wypadki, drzewa plamy. Naprawdę nie bójcie się odgrywać rp jakie przyjdzie wam na myśl. Może być nawet kotek na drzewku, to zawsze coś innego niż monotonne jeżdżenie na to samo, w te same miejsca, daj nam się rozwijać, rozwijać skrzydła swoich możliwości i co każde rp zdobywać jakieś doświadczenie. ,,Chcesz zrobić rp? Zrób kreatywną akcje która będzie unikalna i inna niż inne, pomyśl"

 

Oto kilka propozycji na fajne rp:

1. Jakiś wybuch beczek z jakąś radioaktywna substancją

2. Bomby

3. Wypadki ale masowe ( na dużą skale)

4. Rozbicia samolotów

5. Zaginięcia osób 

6. Wypadki na wodzie z udziałem łodzi

7. Kotek na drzewie

8. Otwarcie mieszkania z podejrzeniem osoby poszkodowanej w środku.

9. Zatrucie tlenkiem węgla, (czad)

10. Zalane piwnice

11. Zwisające linie wysokiego napięcia

12. Kolizja ( nie wypadek a kolizja)

13. Ucieczka niebezpiecznego zwierzęcia

14. Usuwanie skutków burz, nawałnic

 

I jest naprawdę dużo innych rp, ale to tylko wasza wyobraźnia! 

 

Zapraszam do wyrażania opinii na ten temat

 

Dziękuję za przeczytanie tego i życzę miłego i spokojnego grania na najlepszym serwerze mta! POZDRO

Edytowane przez skakacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tym. Tylko tak apeluję, jeżeli robicie wypadki masowe to starajcie się je robić w miarę rozsądnych miejscach. Np nie koło mechanika gdzie jest pełno cj. Albo w tunelu gdzie wszystko trzeba zamknąć i nie ma przejazdu. Ogólnie w takich miejscach gdzie jest mniejszy ruch albo chociaż gdzie da się zabezpieczyć tak żeby był przejazd.

To pomaga nam w sprawniejszym przeprowadzaniu akcji bo po 1: Jest więcej fps :P; Po 2: Nie ma typów którzy wbijają się na zabezpieczony teren i piszą coś w stylu: "CO TU ŚE ZTAŁO????!!"

 

Dzięki za uwagę, strażak Komert z JRG-1 w Los Santos!

Edytowane przez Komert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin