Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pięknego Sultana oraz Flasha


GhostKern
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie chciał bym powiedzieć iż nie zależy mi na sprzedaży pojazdów. Jeżeli ceny mnie nie zadowolą pojazdy zostają u mnie. :)

Model: Sultan
ID: 45205
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: 20k
Dodatki:  spoiler (1139), wlot -dach (1033), atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1078), wydech (1028), przedni zderzak (1170), tylny zderzak (1140), moduł UP1, moduł UP3, niestandardowe lampy
(███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, Baki 90/75, szybki 80%
Cena: Offki 
Coś od siebie: Polecam :D
SS’y: https://imgur.com/a/IDx5c4Y

Model: Flash
ID: 25645
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: 10k
Dodatki: spoiler (1050), wlot -dach (1053), atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1077), wydech (1046), tylny zderzak (1151), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (STIKGLAB), niestandardowe lampy
(███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, Baki 35/50
Cena: Offki
Coś od siebie: Generalnie spoko autko. :D
SS’y: https://imgur.com/a/t54qFt8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, stasiu;) napisał:

Za sultana mam offke 880k od pana @BlackSTAR

A Flasha za 450 to ty sobie możesz kupić ale 1.8

BlackSTAR zakupił już Sultana i oferta jest nieaktualna, tak tylko informuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin