Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Unikat silnik 1. 7


SidowyMlecyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model:Fcr-900
ID:7216
Pojemność silnika:1.7
Przebieg pojazdu:36000km.
Dodatki:
stereo, tablica rejestracyjna (xUNIKATx), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), wykrywacz fotoradarów, radio CB lpg 75. 
Cena:Offki od 500k
Coś od siebie:Fajny motor jedyny pojazd z silnikiem 1.7 Dowód:http://imgur.com/a/9uIJhZz. I jeszcze drugi unikat:LPG 75. Zapraszam do licytacji. 
SS’y:Ukażą się do 24h.

Chce dodać, że owy pojazd nie jest na sprzedaż. Chyba że offka bardzo by mi się spodobała. 

Odrazu dziękuję za rekacje

Edytowane przez Nubax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

150k

Widzowie on ma tytul na forum marzyciel wymysla se wszystko pewnie i ma marzenia 1.5kk za rzęcha jakiegos ktory byl jeszfze nie dawno za jakos 300k xDDDD nie dajcie sie porobic w bambuko pozdro 

Edytowane przez Romek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Romek. napisał:

150k

Widzowie on ma tytul na forum marzyciel wymysla se wszystko pewnie i ma marzenia 1.5kk za rzęcha jakiegos ktory byl jeszfze nie dawno za jakos 300k xDDDD nie dajcie sie porobic w bambuko pozdro 

to już wiemy, przecież ja wczoraj kupiłem FRC na UNIKATOWYCH lampach 1.8 w LPG za 360 a tu mamy tylko silnik i LPG bez lampek. 
200k
Edit nie zauważyłem wyzej.
210k
Lub FCR-900 na ICE lampy i licznik, klucz dod. i dopłacam

Edytowane przez bulgarski_kurier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin