Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pojazd do 1.2kk


MATI9101
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13.08.2020 o 13:51, Fighet* napisał:

Model: Coquette
ID: 53559
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: 6k (rośnie)
Dodatki: FT z nitrem bez szyb Lampy & Licznik
███
Cena: Offki MP 20k (potem zmienię na 10k)
Coś od siebie: Kozak coquette 2.2 FT bez szyb na lampkach czerwonych. Pojazd przyjemnie się prowadzi, skręca, rozpędza się oraz ma dobry v-max z modułem nitro 290 km/h bez 245. Auto nadaje się do pościgów, wyścigów oraz zabawy. Pozdrawiam Fighet.
SS’y:
https://imgur.com/a/8bUqezK

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model: Banschee Electric
ID: 15183
Pojemność silnika: 2.0 Electric (125 kW)
Przebieg pojazdu: 33k rośnie
Dodatki: FT bez nitra. Szyby oraz 3 pary kluczy, Lampy unikatowe ! 
           & Licznik również unikat !               
Cena: 1,1kk do negocjacji
Coś od siebie: Co tu dużo pisać fajny v max szybka zwinna Banschee w dodatku 2 na serwerze jako elektryk ma unikatowe lampki i licznik oraz sama w sobie jest unikatowa.
SS’y:  https://imgur.com/a/OS3ymTy

 
Edytowane przez Deni*
dodałem że ma klucze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Deni* napisał:

Model: Banschee Electric
ID: 15183
Pojemność silnika: 2.0 Electric (125 kW)
Przebieg pojazdu: 33k rośnie
Dodatki: FT bez nitra. Szyby oraz 3 pary kluczy, Lampy unikatowe ! 
           & Licznik również unikat !               
Cena: 1,1kk do negocjacji
Coś od siebie: Co tu dużo pisać fajny v max szybka zwinna Banschee w dodatku 2 na serwerze jako elektryk ma unikatowe lampki i licznik oraz sama w sobie jest unikatowa.
SS’y:  https://imgur.com/a/OS3ymTy

 

Elektryk nie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comet 2.2 ft bez nitra i up2 ponieważ up2 w comecie jest zbędny. Lampki kasztanowe (unikatowe), 7 na serwerze. Cena realnie większą lecz możemy się umówić na raty, demont up etc

Edytowane przez smlytkk*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin