Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika Doli., oskarżony przez janekbonk@onet.pl


janekbonk@onet.pl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: janekbonk@onet.pl
Nick osoby oskarżonej: Doli.
Powód napisania skargi: Wykonywanie swoim obowiązków w stopniu nagannym.
Dowody: https://imgur.com/a/TIMApNE

 

Branie pojazdów bez rp w obecności graczy gdy było ponad 20 osób na służbie, oraz wzięcie mojego pojazdu marki Jester który był zaparkowany 10minut na parkingu publicznym (póżniej odstawił i zostawił zamknięty zamek). Moim zdaniem jest to zachowanie naganne. Póżniej jeszcze próbował mnie sprowokować ale to już mniejszość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dostaliśmy zgłoszenie że 10 pojazdów powyżej 12 dni, jest zaparkowanych na starej bazie TSA, osoba która nam to zgłosiła bodajże @Fl0dy. powiedziała nam na mumble ( siedzieliśmy na publicznym frakcji SARA ) żebyśmy nie robili RP ponieważ to strata czasu + mieliśmy lekki natłok zgłoszeń, według Regulaminu SARA Pracownik nie jest zobowiązany do wykonywania działań RP gdy jest natłok zgłoszeń bądź osoba Zgłaszająca nam napisze / powie żebyśmy nie robili RP.

Pozdrawiam. <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na służbie było ponad 20 osób więc nie możliwe jest że był natłok zgłoszeń, nie okłamuj zarządu. 

 

Zabrałeś mi pojazd marki Jester chociaż nie miałeś do tego prawa, jeżeli tak po proszę o ss.

 

Byłem tam na miejscu czyli musiałeś zrobić RP, inni adepci nie mieli problemu. Nie było natłoku zdarzeń.

Nawet gdy jest po 5 graczy na slużbie jakoś każdy wyrabia zgłoszenia, a teraz było ponad 20 osób (około 22) i 250 graczy na serwerze więc nie kłam zarządu.

 

Jeżeli słuchasz się osoby która nie zna regulaminu nie mój problem.

 

§13. Pracownik nie ma obowiązku odegrania akcji RP odholowując pojazd z giełdy/z miejsca zatłoczonego oraz z miejsca, w którym nie ma w pobliżu graczy lub w momencie, gdy jest natłok wezwań.

§16. Pracownikowi zabrania się odholowania pojazdu, który nie łamie zasad serwerowych, nawet pomimo wezwania.

 

Edytowane przez janekbonk@onet.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad 20? Ciekawe

Zabrałem twój Pojazd przez pomyłkę dobrze o tym wiesz bo tłumaczyłem ci to w Prywatnych Wiadomościach oraz gdy byłeś na miejscu, gdy zabrałem Osoba na mumblu powiedziała że nie stał powyżej 24h, nie widziałem tego ponieważ byłem w przechowalni gdzie odkładałem Pojazdy które z owego miejsca zostały zabrane, Dobrze tak mój błąd ale gdy od razu osoby na Kanale mi o tym powiedziały to od razu ci go zwróciłem na miejsce parkingowe ( mogą to potwierdzić 2 osoby z frakcji które ze mną odholowywały pojazdy + osoba zgłaszająca ) 

Cytat

§16. Pracownikowi zabrania się odholowania pojazdu, który nie łamie zasad serwerowych, nawet pomimo wezwania.

Odnośnie przytoczonego przez ciebie Punktu w Regulaminie, pojazdy stały więcej niż 24h ( nie które po 12/15 dni ) oraz były zaparkowane w miejscu gdzie nie powinny i gdzie nie ma prywatnej posesji. oraz były przez wszystkie osoby odholowywane na Przechowalnie Pojazdów,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ponad 20. (dokładnie 22)

To ty masz się upewnić czy możesz odholować pojazd a nie liczyć na osoby z frakcji.

 

Odnośnie przytoczonego przeze mnie punktu chodziło o jestera który stał 10minut.

Nie chciałem pisać skargi ale się o nią upominałeś i wręcz prosiłeś :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Nie chciałem pisać skargi ale się o nią upominałeś i wręcz prosiłeś :P.

Tak, ale miałeś bardzo dużo mi do powiedzenia kiedy sprawa prawie ucichła znów się do mnie lub do innych osób które brały w tym udział się jakby "prułeś" nikt nie wiedział o co ci dokładnie chodzi, nie chciałeś do nas wbić na Kanał. ( tak ogólnie to wole żeby Zarząd Frakcji się o tym dowiedział niż ty byś ciągle dokładał swoje cegiełki nienawiści ) 

Cytat

To ty masz się upewnić czy możesz odholować pojazd a nie liczyć na osoby z frakcji.

Przyznaje popełniłem błąd.

Wole już z tobą zakończyć dyskusje i poczekać na wypowiedź Zarządu Frakcji.

Miłej Nocy :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin