Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika jaj00r, oskarżony przez janekbonk@onet.pl.


janekbonk@onet.pl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: janekbonk@onet.pl
Nick osoby oskarżonej: jaj00r
Powód napisania skargi: niepraidlowa kwota w pp
Dowody: https://imgur.com/a/5UVDVhG

pojazd został odholowany z prywatnej posesji (na prosbe gracza), według taryfikatora powinno być to 50pln a nie 500 

  • ● Odholowywanie pojazdu na życzenie właściciela posesji: 50 PLN;

zaden teren nie byl zamkniety bo pojazd stal na parkingu (ss2).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pewnego razu gracz @Lemis wezwał lawetę ponieważ twierdził on że jest jakiś pojazd prywatny na terenie organizacji, na miejscu nie byłem pewny co do tego dlatego na chacie służbowym pytałem się innych co zrobić w takiej sytuacji, podpowiedzieli że to pojazd pozostawiony na terenie prywatnym, najwidoczniej zgłaszający nie prawidłowo mnie poinformował o długości terenu do parkowania aut organizacyjnych. Jeżeli zrobiłem jakiś błąd proszę o wybaczenie a ja pokryje wszystkie koszty, oraz o wyrozumiałość ponieważ jestem jeszcze Adeptem, cały czas uczę się nowych rzeczy, to się nigdy więcej nie powtórzy. Proszę się jeszcze upewnić czy to był teren prywatny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin