Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Aksiu - oskarżony przez Maly_Seqqu


Seqqu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

    Nick funkcjonariusza: Aksiu
    Data i godzina zdarzenia: 18.08.2020   12;50
    Pełen opis sytuacji: A więc SAPD wbiło na DM, bo ktoś robił pościg - ja zabiłem jednego z funkcjonariusza, następnie poszliśmy w ekipie na GS, ustawiliśmy się na dachach itd, lecz ja stałem na środku GS - po czym niespodziewanie zjawiło się SWAT, dostałem z tazera i mnie zakuli - lecz gdy mnie zakuli to nasi zabili ich + mnie, gdy mnie zabili oraz SWAT'ow owy Aksiu napisał mi ze jeżeli dostałem z tazera na DM oraz zostałem zakuty A zostałem zabity przez swoich IDE przez PID do więzienia. Od miesiąca robiliśmy tak i nigdy nic nie było.... -  Strefa DM to strefa DM - broniliśmy się nawzajem. Edit: Oczywiście dostałem 90 minut więzienia po 5 minutach.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: Mogę dać logi z całego zdarzenia oraz z rozmowy Aksiu na PM jeśli będzie potrzeba.


    Ja, Maly_Seqqu zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

 

Edytowane przez Maly_Seqqu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie o3guFBm.png QumiK^,^.
Wypowiem się jako osoba dowodząca akcją która wydawała polecenia - w tym wsadzenie Ciebie przez PID.

Tak jak przed edycją skargi napisałeś:
PBg3kRN.png

I to zapewne wystarczy o3guFBm.pngo3guFBm.pngo3guFBm.png c0veR do rozpatrzenia tej skargi.
Zasada mówi jasno:
Gdy podczas akcji na strefie bezprawia Gracz zostanie złapany a następnie zabity w celu uniknięcia kary przez osobę z poza frakcji trafia do więzienia przez PID.

Jedno szczęście, że nam się do tego przyznałeś i nie trzeba tutaj nagrań. 

Następna odpowiedź pojawi się gdy c0veR będzie jej potrzebował.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, QumiK^,^ napisał:

Uszanowanie o3guFBm.png QumiK^,^.
Wypowiem się jako osoba dowodząca akcją która wydawała polecenia - w tym wsadzenie Ciebie przez PID.

Tak jak przed edycją skargi napisałeś:
PBg3kRN.png

I to zapewne wystarczy o3guFBm.pngo3guFBm.pngo3guFBm.png c0veR do rozpatrzenia tej skargi.
Zasada mówi jasno:
Gdy podczas akcji na strefie bezprawia Gracz zostanie złapany a następnie zabity w celu uniknięcia kary przez osobę z poza frakcji trafia do więzienia przez PID.

Jedno szczęście, że nam się do tego przyznałeś i nie trzeba tutaj nagrań. 

Następna odpowiedź pojawi się gdy c0veR będzie jej potrzebował.

 

Zasada mówi jedno XD? - byczqu od miesiąca tak robiliśmy nigdy nic nie było, a po drugie tak czy siak nikogo z was tam nie było bo wszystkich zabili, A ciekawe JAK miałem się uwolnić od tych kajdanek - a to ze przez kogoś mam iść do więzienia śmieszne.. ''a nastepnie zabity w celu uniknięcia kary przez osobę z poza frakcji" - Wsadź do więzienia tego co mnie zabił, nie mnie bo ja na to wpływu nie miałem :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maly_Seqqu napisał:

Zasada mówi jedno XD?

W skardze zachowujemy powagę.

 

1 minutę temu, Maly_Seqqu napisał:

Wsadź do więzienia tego co mnie zabił, nie mnie bo ja na to wpływu nie miałem :).

Czekaj, czekaj... Gubisz się...

32 minuty temu, Maly_Seqqu napisał:

Strefa DM to strefa DM - broniliśmy się nawzajem.

Proszę Cię... Poczekaj na decyzję Executive. I tak dałeś już dużo powodów do zamknięcia skargi - nie dostarczaj kolejnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, QumiK^,^ napisał:

W skardze zachowujemy powagę.

 

Czekaj, czekaj... Gubisz się...

Proszę Cię... Poczekaj na decyzję Executive. I tak dałeś już dużo powodów do zamknięcia skargi - nie dostarczaj kolejnych.

Yhym, niesamowicie dużo dałem, czekamy na decyzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie, Sergeant II Aksiu.

 

33 minuty temu, Maly_Seqqu napisał:

 

A więc SAPD wbiło na DM, bo ktoś robił pościg - ja zabiłem jednego z funkcjonariusza, następnie poszliśmy w ekipie na GS, ustawiliśmy się na dachach itd, lecz ja stałem na środku GS - po czym niespodziewanie zjawiło się SWAT, dostałem z tazera i mnie zakuli

Tak, stałeś na środku drogi oraz podbiegałem do Ciebie z Moszem, którego zabiłeś, ale wcześniej udało mu się strzelić do Ciebie z tazera. O zabójstwie funk. już nie wspomniałeś. Gdy leżałeś sparaliżowany na ziemi podbiegłem Cię oraz zakułem. następnie chciałem się ewakuować z tobą ze strefy DM, ale ktoś z "waszych" mi to przeszkodził oraz mnie zabił. 

Osobiście nie rozumiem napisania tej skargi, zostałeś złapany za pomocą dwóch środków przymusu bezpośredniego, a w dodatku zabili Cię Twoi koledzy jak to już ładnie napisałeś przed edytowaniem skargi. Wg. naszych wytycznych mogliśmy Cię wsadzić przez PID.

W razie dalszych niejasności napisz tutaj, a chętnie je rozwieje. Tyle ode mnie jak na ten moment. Czekam na wypowiedź Executive Staff.

Pozdrawiam, Sergeant II Aksiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Aksiu napisał:

Uszanowanie, Sergeant II Aksiu.

 

Tak, stałeś na środku drogi oraz podbiegałem do Ciebie z Moszem, którego zabiłeś, ale wcześniej udało mu się strzelić do Ciebie z tazera. O zabójstwie funk. już nie wspomniałeś. Gdy leżałeś sparaliżowany na ziemi podbiegłem Cię oraz zakułem. następnie chciałem się ewakuować z tobą ze strefy DM, ale ktoś z "waszych" mi to przeszkodził oraz mnie zabił. 

Osobiście nie rozumiem napisania tej skargi, zostałeś złapany za pomocą dwóch środków przymusu bezpośredniego, a w dodatku zabili Cię Twoi koledzy jak to już ładnie napisałeś przed edytowaniem skargi. Wg. naszych wytycznych mogliśmy Cię wsadzić przez PID.

W razie dalszych niejasności napisz tutaj, a chętnie je rozwieje. Tyle ode mnie jak na ten moment. Czekam na wypowiedź Executive Staff.

Pozdrawiam, Sergeant II Aksiu.

O zabójstwie funk. wspomniałem - czytaj ze zrozumieniem. '' zostałeś złapany za pomocą dwóch środków przymusu bezpośredniego, a w dodatku zabili Cię Twoi koledzy" Od kiedy dajecie więzienie przez PID przez takie coś yhm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin