Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Maciek. i dobek/StivGamer - oskarżony przez yavoo.


burgundy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

   Nick funkcjonariusza@Maciek., @StivGamer lub @dobek (nie wiem kto dowodził podczas pościgu)
    Data i godzina zdarzenia: 01.09.2020, blisko godziny 12, na materiale dowodowym w pewnym momencie jest napisana dokładna godzina

za pomocą serwerowej komendy /time.
    Pełen opis sytuacji: Dzisiaj po świeżym zakupie nowego samochodu postanowiłem sprowokować pościg, co zresztą się udało. 

Do zatrzymania przystąpiła funkcjonariuszka fretkaaa. a wraz z nią stojący obok Maciek w Infernusie. Początkowym zamysłem był pościg RP (czego dowodem

może być pierwsze i jedyne uderzenie w lampę po paru minutach pościgu które zostało odegrane w wyczerpujący sposób). Zamysł ten jednak szybko się zmienił

gdy dostałem informację o KOLCZATKACH (przy krótkim pościgu RP, bez odwalania) które zostały rozłożone. Zacząłem się kierować w stronę Los Santos by zapewnić sobie

większą swobodę. Głównie przez lepsze drogi, bez zbędnych hopek, z większą ilością ciekawych uliczek przy których łatwo mógłbym zmylić ścigających. Na potwierdzenie

mojego zdania znów przychodzi materiał dowodowy na którym widać, że kręciłem się po drogach, nawet nie kierując się w stronę DM'a.

Gdy wyjechałem na drogę szybkiego ruchu od strony Market zauważyłem jednostkę w białym premierze co widać na filmiku który ustawił się pod ostrzał, funkcjonariusz(ka) wyszła

i był(a) gotowa do ostrzału. W tym momencie uświadomiłem sobie, że jest pozwolenie na ostrzał oraz wcześniej wspomniane kolczatki. Nie dostałem żadnego ostrzeżenia o

kierowaniu się w stronę DM'a jednak funkcjonariusze mieli już pozwolenia (kolczatki były rozłożone w SF, gdzie wówczas była pełna kulturka oraz zachowane zasady RP a ostrzał w LS),

 

Stąd oskarżenie nasuwa się na @StivGamer lub @dobek. Chciałbym wiedzieć kto nadał pozwolenia na wcześniej wspomniane kolczatki i ostrzał oraz skąd ta decyzja.

Nie było żadnego odwalania, zasady RP były zachowane a jeśli chcielibyście wmówić mi kierunek w stronę DM'a - to chciałbym zobaczyć jakiekolwiek ostrzeżenie od kogokolwiek z 

właśnie kierowaniem się w stronę DM'a, gdzie nawet tego kierunku u mnie nie było. 

 

Przejdźmy dalej. Po zobaczeniu wyżej wspomnianego radiowozu od ostrzału przestraszyłem się i wjechałem na strefę DM. Dalej nie mam żadnego problemu, wjechałem na 

DM i jasne było, że ostrzał na strefie będzie. Gdy zgubiłem pościg, wyjechałem z strefy za pucharka gdzie się zatrzymałem oraz napisałem do jednego z oskarżonych - dobka z

zapytaniem skąd decyzja o ostrzał oraz kolczatki przed wjazdem na DM i wtem znalazła mnie jednostka pościgowa. Zacząłem ponownie uciekać na strefę DM gdzie finalnie przebite

zostały mi bodajże 3 opony czego skutkiem był v-max pojazdu 40km/h. Silnik mi zgasł przy wjeździe na tzw. patelnię. Rozpocząłem ucieczkę pieszą, zostałem trafiony paralizatorem po czym ZABITY.

Jako iż byłem we frakcji, wiem, że po zabiciu ściganego nie wyciąga się żadnych konsekwencji jeśli chodzi o więzienie - jeśli się da to pojazd był wyciągany ze strefy i trafiał na parking policyjny.

Jednak tak kolorowo nie mogło być i zostałem wsadzony przez PID do więzienia przez pierwszego oskarżonego - @Maciek..

 

Jako oskarżonych podałem @StivGamer oraz @dobek gdyż nie wiem kto wydał pozwolenia na ostrzał oraz kolczatki przed wjazdem na DM. Po zapytaniu się obu osobników

wyszło, że chyba obaj zarządzali akcją. Po zapytaniu się innych członków frakcji raz wychodził Stiv a raz dobek.

 

Chciałbym zaznaczyć, że nie mam żadnych prywatnych wątów do żadnego z oskarżonych a jedynie to jak wykonali swoją pracę.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście

 


    Ja, yavoo zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.

Edytowane przez yavoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak dobrze wiesz jakie zasady panują w frakcji i dobrze wiesz że jeśli zostaniesz zabity przez kogoś gdy jesteś na tazerze idziesz do aresztu(w tamtym momencie byłeś jeszcze w frakcji jak została wprowadzona ta zasada) a tym samym wsadzając ciebie do aresztu wykonałem rozkaz @StivGamer. Tyle z mojej strony.

Edytowane przez Maciek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, yavoo napisał:

Zamysł ten jednak szybko się zmienił

gdy dostałem informację o KOLCZATKACH (przy krótkim pościgu RP, bez odwalania) które zostały rozłożone..

Nie widzę, by zostały rozłożone blokady.

Wszystko zostało przeprowadzone zgodnie z procedurami. 

Kolega zabił Cię, gdy byłeś sparaliżowany w celu uniknięcia kary, więc zostałeś wsadzony do więzienia przez PID.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin