Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Siema


ROBURTAKNAMNIEWOLAJA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Serio na początku mi się tu super grało miło i wogóle lecz już po pewnym czasie psycha siada przez administracje z totalnym kijem, banującą za byle co, nie wspominając o frakcjach zwłaszcza 
sapd również z kijem który pruje się o wszystko lub jeszcze o totalnie nudnych i schematycznych pracach bez jakiegokolwiek pomysłu, nie dziwię się że wiara woli kupować hajs w grze za prawdziwy
 hajs bo przecież te prace są tak do porzygania że głowa mała. A największym hitem jest tutaj więzienie oraz mandaty, serio 13k za to że robiłem se pościg?  no bez
 przesady, no i to więzienie które już mnie praktycznie zmusiło do odejścia gdyż dostałem 216 realnych minut kary za to że podczas pościgu straciłem panowanie i wleciałem do wody, weźcie wogóle się zastanówcie 
co robicie bo [Reklama #4] traktował graczy tak samo w szczycie kariery i dlatego teraz umiera.

 mam to wszystko w pompie i odchodzę idk może na rok może na zawsze może wrócę se kiedyś jeśli coś się zmieni i nie dostane bana na 999 za to że mówię co myślę.

Pozdrawiam całą dobrą wiarę która przez całą moją rozgrywkę wystawiła do mnie pomocną dłoń, miłej gry Siema

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin