Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na SAPD - oskarżoni przez Apaczek


HOT_Kasia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: niestety nie wiem, zostałem wrzucony do więzienia już po opuszczenia serwera

Data i godzina zdarzenia: 03-09-2020 pomiędzy 23:00 a 24:00 (pościg), kiedy zostałem wrzucony do celi, nie wiem

Pełen opis sytuacji: Jeździłem wraz ze swoim kolegą o nicku Apaczek. swoim premier, policja zaczęła nas gonić więc uciekaliśmy. Po 30/40 minutach w pewnym momencie wjechałem na most bez drogi ucieczki, zawróciłem ale nie było przejazdu. Od razu postanowiliśmy wysiąść z auta i rzuciliśmy się do wody w celu ucieczki przed policją. Gdy dopłynąłem na brzeg nie było za mną już policji. Dziś wchodzę na wyspę i mam jaila na ponad 2 godziny w momencie gdy policja mnie nie złapała, prawdopodobnie mają jakieś lassa.
Pozdrawiam

Dowód, który to potwierdza całe zajście: niestety brak innych dowodów, zostałem skazany gdy byłem już offline118785294_655535802039123_6548035117875958016_n.png?_nc_cat=106&_nc_sid=b96e70&_nc_ohc=HeBcNRJ38acAX_6xcgj&_nc_ht=z-p3-scontent-frt3-1.xx&oh=5275c63e5f25118a1597a78110a4a0f6&oe=5F7756AB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, c0veR napisał:

Czyli, wypłynąłeś na brzeg i od razu wyszedłeś z serwera?

 

sprawdziłem czy jest za mną policja, dodam, że nikt do wody z policji za mną nie wskoczył a żeby tam dojechać trzeba poświecić kilka minut bo jak pisałem most był zamknięty :d

Swoją drogą, raczej CL kwalifikuje się raczej do banicji a nie jaila

Edytowane przez Apaczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, c0veR napisał:

Jeśli nie pamiętasz kto Cię ścigał, muszę niestety zamknąć temat.

Nie macie dostępu do logów serwera, żeby sprawdzić kto mnie wrzucił do więzienia? Przynajmniej 3 radiole za nami jechały, nick jednego może pamiętam to jak przeglądnę liste może sobie przypomnę 

O ile dobrze pamiętam jednym z nich był @Reppoimage.thumb.png.e28a8791a61517e4c1a10987ffbe9bd7.png
W logach widzę @Verago. image.thumb.png.83bdb4f2c3209321f5dbffd7b9d4fb25.png

@AKKTimage.thumb.png.360d967c185f360f5c252204c8b492d4.png

Edytowane przez Apaczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z racji że pościg miał miejsce nie dawno, to doskonale znam przebieg tej akcji od początku do końca. Sytuacja wyglądała następująco. Wjechaliśmy na Martin Bridge, w kierunku Fort Carson, otworzyliśmy PD Map, gracz Apaczek się zawrócił w naszą stronę, gdzie czekała na niego kolczatka. Wjechał w kolczatkę, po czym zostały mu przebite 4 opony. Zarówno kierowca jak i pasażer błyskawicznie wysiedli z pojazdu i wskoczyli do wody. Pan piszący skargę wskoczył do wody w Stronę SF, czyli w lewo, a Pasażer, czyli Pan Apaczek. wskoczył w drugą stronę, czyli w prawo. Zarówno ja, jak i funkcjonariusz Verago szybko ruszyliśmy w pogoń za podejrzanymi, Verago w prawo, ja w lewo. Jeden z panów, a mianowicie kierowca którego goniłem, popłynął w stronę brzegu, po czym wyszedł na brzeg i ponownie wskoczył do wody, po czym wyszedł z serwera. Drugi Pan, pasażer którego gonił Verago wyszedł z serwera podczas pogoni w wodzie, w tym samym czasie co kierowca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, AKKT napisał:

Witam, z racji że pościg miał miejsce nie dawno, to doskonale znam przebieg tej akcji od początku do końca. Sytuacja wyglądała następująco. Wjechaliśmy na Martin Bridge, w kierunku Fort Carson, otworzyliśmy PD Map, gracz Apaczek się zawrócił w naszą stronę, gdzie czekała na niego kolczatka. Wjechał w kolczatkę, po czym zostały mu przebite 4 opony. Zarówno kierowca jak i pasażer błyskawicznie wysiedli z pojazdu i wskoczyli do wody. Pan piszący skargę wskoczył do wody w Stronę SF, czyli w lewo, a Pasażer, czyli Pan Apaczek. wskoczył w drugą stronę, czyli w prawo. Zarówno ja, jak i funkcjonariusz Verago szybko ruszyliśmy w pogoń za podejrzanymi, Verago w prawo, ja w lewo. Jeden z panów, a mianowicie kierowca którego goniłem, popłynął w stronę brzegu, po czym wyszedł na brzeg i ponownie wskoczył do wody, po czym wyszedł z serwera. Drugi Pan, pasażer którego gonił Verago wyszedł z serwera podczas pogoni w wodzie, w tym samym czasie co kierowca.

Okej, nie bedziemy się kłócić odnośnie samej ucieczki bo to nie ma sensu. Każda strona zawsze będzie miała swoje racje, pytanie jest takie. Dlaczego dostałem jaila za rzekome CL?

Swoją drogą, ja jako kierowca uciekłem w stronę LV i nie było za mną żadnego policjanta. Do tego dlaczego mamy jaila offline?

Edytowane przez Apaczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, AKKT napisał:

Dostałeś jaila za rzekome CL, ponieważ takie mamy zasady. Jeśli myślisz że jak nie chcesz płacić mandatu za pościg to wystarczy sobie wyjść z serwera i koniec, to Ci uświadamiam że tak nie jest.

Kara IC za zrobienie czegoś OOC, nie klei się to. Swoją drogą, tak jak pisałem wyszedłem z wyspy w momencie kiedy nikogo przy mnie nie było, a to, że wy gdzieś biegniecie to możesz sobie między bajki włożyć, jest to niemożliwe, żebyś tak szybko dobiegł na około jak ja po skosie płynąłem xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin