Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z PerkuleZ.


matvs.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jKJV1rL.png

Witam, z tej strony Redaktor @matvs. z Redakcji 4Life News, a w dzisiejszym wywiadzie chciałbym wam przestawić Właściciela biznesu 4CarDealer, a mowa tu o @PerkuleZ.. Miłego czytania!

0rv2c1J.png

Jhuktpx.png

0rv2c1J.png

M - matvs.

P - PerkuleZ.

 

M: Witam, z tej strony Redaktor matvs., z Redakcji 4Life News. Czy masz chwilkę czasu, by odpowiedzieć mi na kilka pytań?

P: Cześć, oczywiście. Odpowiem na wszelkie pytania.

 

M: Świetnie, to zaczynamy pierwszym pytaniem. Opisz siebie najlepiej, jak potrafisz :)

P: Mam na imię Piotr, mam 16 lat. Pochodzę z Ostrzeszowa, niewielkiej miejscowości w województwie wielkopolskim. Na chwilę obecną, uczęszczam do drugiej klasy technikum, o profilu programistycznym. W wolnym czasie najczęściej staram się poszerzać moją wiedzę, związaną z kierunkiem nauki. Nie ukrywam, również lubię pograć w gry, konkretnie właśnie w MTA na serwerze 4Life, wraz z moimi znajomymi. Na co dzień jestem bardzo miłą, spokojną osobą. W wolnym czasie lubię pojeździć na rowerze, popływać, bądź wyjść z kolegami na dwór. Gram też na instrumencie, jakim jest Keyboard. Posiadam dość duży dystans do siebie, jak i poczucie humoru, co czyni mnie dość specyficzną osobą. Posiadam sporo zainteresowań, rzeczy, które lubię robić, kilka z nich to: muzyka, kostka rubika, programowanie, oraz coś rzadziej spotykanego, mianowicie pisanie wierszy bądź innych utworów.

 

M: Znakomicie, bardzo ciekawa wypowiedź, może przejdźmy teraz bardziej w stronę samej gry. Na serwerze grasz już od dość długiego czasu, co też sugeruje olbrzymi majątek i czy mógłbyś powiedzieć, ile on wynosi i z czego się składa?

P: Zgadza się, na serwerze przegrałem sporo godzin, i praktycznie od samego początku chciałem dorobić się jak największej sumy. Dawało to satysfakcję, że można kupić sobie co raz to lepsze auta. W aktualnym momencie praktycznie cały mój majątek stanowią dwa pojazdy i nieruchomość, od której może zacznę - mowa tu o Burger Shocie w San Fierro, którego swoją drogą kupiłem za darmo - przez tzw. kampienie, na którym zarobiłem sporo. Stanowi on aktualnie bazę organizacji. Jeśli chodzi o pojazdy, to posiadam Infernusa 1.8 prawie FT, zakupionego ostatnio w salonie, oraz prawdziwą "perełkę", bezcenne dla mnie auto - Manana Sport 3.0 FT z niskim ID 26, czyli pojazd o największej pojemności silnika dostępnej dla graczy. Nie chcę tutaj wyceniać tego auta, jednakże kwota, za którą udało mi się mananę zakupić to 4,2kk, i ani trochę nie żałuję tego zakupu. Podsumowując, myślę, że aktualnie będzie to łącznie coś koło 9 milionów.

 

M: Bardzo ciekawe pojazdy i posiadłość, jak i imponująca kwota majątku, który by nie jeden gracz po zazdrościł. Jak to się stało, że trafiłeś właśnie na 4Life?

P: Na serwer, a zarazem na scenę MTA trafiłem w 2018 roku za namową dwóch znajomych z prawdziwego życia - @CAT oraz @Busterro.. Chcieli oni zachęcić mnie do gry właśnie w MTA na 4Life. Początkowo nie chciałem się zgodzić na ich propozycję, jednakże z tego, co pamiętam, to po kilku prośbach zgodziłem się zainstalować MTA. Od samego początku gram właśnie na 4Life, i gra a bardziej serwer wciągnęły mnie na tyle, że jestem tu do dziś. Swoją drogą jest to jedyna gra komputerowa, w którą często gram.

 

M: To w takim razie pozdrawiam serdecznie @CAT i @Busterro.. Czas na pytanie o twój biznes, mowa tu oczywiście o 4CarDealer, co mógłbyś opowiedzieć o tym biznesie i czym on się zajmuję?

P: Do biznesu dołączyłem w 2019 roku, to sporo czasu, a od tamtego momentu udało mi się zostać jego właścicielem. 4CarDealer zajmuje się przede wszystkim handlem pojazdami, sprowadzaniem ich dla graczy bądź ich wypożyczaniem. Zmiana sytuacji gospodarczej na serwerze, niestety, utrudniła bardzo pracę biznesu, jest mniej osób, które się handlem zajmują, a mi samemu nie udało się wprowadzić do biznesu kilku zaplanowanych nowości, które być może ożywiłyby biznes - na chwilę obecną brakuje chętnych osób, a ja sam w roku szkolnym, nie będę miał czasu na prowadzenie go, także biznes przejmie osoba, która postara się doprowadzić go do dawnej świetności.

 

M: Szkoda, mam nadzieję, że osoba, która przejmie biznes, postara się go rozbudować, jak najlepiej umie. Jak już mowa tutaj o biznesach, to jeśli miałbyś zmienić biznes, to na jaki?

P: Szczerze mówiąc, moje odejście z 4CarDealer będzie równało się z tym, że do żadnego innego biznesu już nie dołączę, gdyż nie będę miał na to czasu. Jednakże gdybym musiał wybrać, wybrałbym Redakcję 4Life News, dlatego, że - jak już wspomniałem - bardzo lubię pisać, więc sądzę, że byłby to biznes sprawiający mi przyjemność.

 

M: To cieszę się, może kiedyś znajdziesz czas i dołączysz do naszego biznesu. Co chciałbyś, jeszcze zrobić na serwerze, by spełnić swoje marzenie serwerowe?

P: No, powiem Ci tak. Na serwerze większość rzeczy, które kiedykolwiek chciałem mieć, udało mi się osiągnąć, co równa się poniekąd ze znudzeniem grą. Jest jednak taka jedna rzecz... mianowicie dołączenie do pewnej frakcji, do której - jeszcze niedawno - nie pomyślałbym, że kiedykolwiek napiszę podanie, mimo zachęt kilku znajomych. Byłaby to jedna z rzeczy, z którą na serwerze mimo długiego stażu jeszcze nigdy się nie spotkałem, a co za tym idzie - gra nie byłaby dla mnie tak nudna. Dotychczas na serwerze trzymała mnie frakcja TSA, jak i zdobywanie majątku, natomiast jeżeli otrzymam swoją szansę we frakcji, zrobię wszystko by jej nie zmarnować, i będzie to jedyna rzecz, dla której będę wchodził jeszcze na serwer.

 

M: Wspominałeś o frakcji, o której nigdy dotąd nie myślałeś, że będziesz chciał do niej dojść. Czy mógłbyś rozwinąć swoją myśl, czyli jaka frakcja i dlaczego akurat ona?

P: No dobrze, nie będę ukrywał, frakcja, do której spróbuję się dostać to SAPD. Nigdy dotąd nie myślałem o składaniu tam podania, gdyż to wszystko zdawało mi się trudne - często przypatrując się ich działaniom, myślałem "Nie, to nie dla mnie. Nie dałbym rady, przecież tyle rzeczy trzeba znać na pamięć!". Po dość długim czasie postanowiłem jednak spróbować, najwyżej się nie uda. A dlaczego akurat SAPD? Dlatego, że sprawiałoby mi to przyjemność, odgrywanie roli policji na serwerze z pewnością jest rzeczą interesującą, a ja sam z chęcią chciałbym zdobywać wiedzę potrzebną do służby.

 

M: Posiadasz swoją organizację "Grove Street", czy mógłbyś napisać nam, jaka tam jest atmosfera i jakie są między innymi pojazdy w owej organizacji?

P: Organizację założyłem około 5 miesięcy temu, początkowo miała to być organizacja tylko dla zaufanych znajomych - zależało mi najbardziej na tym, by panowała w niej miła atmosfera. Myślę, że cel udało się osiągnąć, gdyż aktualnie zdecydowana większość członków organizacji to naprawdę fajne osoby. Przede wszystkim dbam o wzajemny szacunek wobec jej członków. Jeżeli natomiast chodzi o pojazdy, to są one przeróżne, gdyż każdy może dodać swoje auta - nie ważne, czy to Infernus, czy Perennial. Posiadamy jednak też "gangowe" pojazdy do wspólnej zabawy.

 

M: Czy planujesz w niedalekiej przyszłości odejść z serwera, czy w ogóle miałeś takie myśli, przez ostatni okres?

P: Zgadza się, myślałem o tym, głównie dlatego by mieć więcej czasu na moje inne zainteresowania, a także naukę - aktualnie mi go nie brakuje, ale mimo tego - prędzej czy później będę musiał zrezygnować, jednakże - jak już wspomniałem - chciałbym jeszcze dostać się do frakcji, więc ciężko mi stwierdzić, kiedy to będzie dokładnie.

 

M: Jak wiemy, byłeś w długi czas we frakcji TSA, jaki był powód twojego odejścia, bo z tego co wiem, we frakcji spędziłeś sporo czasu, na serwerze?

P: Frakcja TSA była dotychczas jedyną frakcją, w której pracowałem. Zdecydowałem się na dołączenie do niej, gdyż reszta wydawała mi się trudna - obawiałem się, że nie byłbym w stanie poradzić sobie w innych frakcjach. Praca w TSA bardzo mi się spodobała, była dość prosta i przyjemna. Zawsze lubiłem też pomagać nowym graczom, a często z taksówek tacy korzystali. Niestety jakiś czas temu z frakcji odszedłem, dlatego że stała się dla mnie monotonna, ale przede wszystkim dlatego, że zdecydowałem spróbować dostać się do innej frakcji.

 

M: Dobrze, dziękuję ci za udzielenie odpowiedzi na pytania. Czy chciałbyś kogoś pozdrowić? :D

P: Proszę bardzo, miło było móc wziąć udział w wywiadzie. Chciałbym pozdrowić osoby, dzięki którym na serwerze mogłem, i nadal mogę dobrze się bawić, jak i miło spędzić czas. Mógłbym tu wymienić sporo osób, jednak trochę by to zajęło, jest ich dość sporo, a części niestety nie pamiętam, dlatego przepraszam, jeżeli kogoś pominąłem. Pozdrawiam osoby takie jak: @Aris, @MFifa, @CAT, @gametohorror, @Ciastkowy*, @Kryszka, @AdixoneQ_* oraz całą frakcję TSA.

0rv2c1J.png

pdUkOes.png

Edytowane przez matvs.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin