Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na rekin.rw- oskarżony przez [VG]Adracz45


SPRZEDAM_REXA_1.6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 Nick funkcjonariusza: @rekin.rw
    Data i godzina zdarzenia: 09.09.2020 godz. 21:30
    Pełen opis sytuacji: A więc stałem sobie na skrzyżowaniu i czekałem, aż gracz Skoda1233 przejedzie dalej przez światła. Nagle funkcjonariusz rekin.rw, jadąc lawetą policyjną, staranował gracza @Skoda1233 i w tym przypadku mnie i postanowił sobie odjechać. Dodam jeszcze, że przekroczył on prędkość, jechał środkiem drogi i nawet nie było słychać syren.
    Dowód, który to potwierdza całe zajściehttps://imgur.com/a/QxWSRqY


    Ja, [VG]Adracz45 zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.

Edytowane przez [VG]Adracz45
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie! 
Cała sytuacja miała charakter lagu ponieważ u mnie nie było żadnego gracza stojącego na światłach, dodatkowo ciężko określić prędkość jadącego pojazdu nie jadąc na równi z nim tylko stojąc w miejscu. 
1tkXfH8.png

Z poważaniem rRM09iB.png Sergeant I rekin.rw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin