Witam serdecznie! Z okazji moich 17 urodzin, które są 16.09.2020 roku, organizuję konkurs urodzinowy, o kwotę 30.000 PLN. Konkurs będzie polegał, na napisaniu krótkich życzeń, które osobiście będę weryfikował, oczywiście to nie mają być życzenia, na całą stronę, tylko krótkie zdanie lub z 2. Czyli, żeby wziąć udział w konkursie trzeba zrobić: 1. Zostawić dowolną reakcję, pod tym tematem. 2. Tak jak wyżej pisałem, napisać króciutkie życzenia urodzinowe, np. Wszystkiego najlepszego!